Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ПРЕДСТАВЛЯЄ КАТЕРИНА ПШЕНИЧНА?

20 серпня 2021 0Дубровицька міська рада не надала дозвіл на оренду неуспадкованих земельних часток (паїв) ПП «Сварицевицька цегла».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЖИТЕЛІ КРУПОВОГО НАПРАВИЛИ МІСЬКРАДІ НОТУ ПРОТЕСТУ


Депутати міськради не підтримали проєкт рішення Дубровицької міської ради на надання дозволу ПП «Сварицевицька цегла» щодо отримання земельних ділянок в оренду в селі Сварицевичі.

Щоправда начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Катерина Пшенична активно "протягувала" даний проєкт рішення, як завжди, не враховуючи інтереси Дубровицької громади. Не зупинило пані Пшеничну навіть те, що приватне підприємство ПП «Сварицевицька цегла», хоча й знаходиться на території Дубровицької міської ради, зареєстроване в місті Сарни, а тому сплачує всі податки в бюджет Сарненської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЧАНИ НЕ ОТРИМАЛИ ДІЛЯНОК ДЛЯ ВЕДЕННЯ ГОСПОДАРСТВА

Катерина Пшенична під час пленарного засідання дванадцятої сесії міськради.

Обговорення проходило в дискусійному порядку. Депутат Олександр Баклан взагалі запропонував не розглядати питання допоки підприємство не зареєструються у Дубровиці. Обранець від ПП «Слуга Народу» Юрій Єфимець назвав «Сварицевицьку цеглу» підприємством специфічним, адже, зі слів депутата, за останні 10 років підприємство виробляло цеглу з повітря, так як, не мало кар'єрів для видобування цегли, піску та глини.

За результатами голосування «РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО»: «ЗА» – 6, «ПРОТИ» – 1, «УТРИМАЛИСЬ» – 9, – ПП «Сварицевицька цегла» не отримала дозвіл на оренду землі. Голосування проходило 8 липня на черговій дванадцятій сесії Дубровицької міської ради восьмого скликання.

Схоже на те, що начальниця земельного відділу вже не приховує лобіювання певних приватних інтересів у міськраді. Адже під час сесійних засідань Пані Пшенична активно "пропихує" сумнівні проєкти земельних рішень.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!