Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЧИСТЬТЕ СНІГ САМІ!

20 січня 2017 0

У середу працівникам гуртовні «У Андрія», що по вулиці Миру, принесли папір (саме папір, бо жодного реквізиту документа на ньому не було: ні найменування відправника, ні підписів, ні прізвищ, ні посад, ні дати, ні вихідного номеру – нічого).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМУНАЛЬНИКИ ПРИБИРАЮТЬ СНІГ БІЛЯ МЕРІЇ


Відповідно до цього «документу», балансоутримувачу приміщення необхідно привести у належний стан прилеглу територію – зазначений перелік робіт, які мають бути проведені. В іншому випадку автори «документу» погрожують притягненням до адміністративної відповідальності, посилаючись на Закон України «Про благоустрій населених пунктів».

В Законі України «Про благоустрій населених пунктів» (ст. 24) зазначено: «Підприємства, установи, організаціїзабезпечують благоустрійземельнихділянок, наданих їм на праві власності чи праві користування відповідно до закону».

Варто нагадати, що «Правила благоустрою території міста Дубровиця» та зазначений вище Закон є загальнообов'язковими для всіх громадян, підприємств, установ і організацій міста. Відповідно, кожен мав би утримувати власну територію у належному стані. От лиш цікаво, нагадали про це тільки гуртовні «У Андрія» чи й іншим закладам міста Дубровиця?

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!