Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

ДУБРОВИЦЬКА ДЮСШ ОТРИМАЛА ПОДАРУНКИ ВІД МІСЦЕВИХ МЕЦЕНАТІВ

10 листопада 2021 0

Дубровицька дитячо-юнацька спортивна школа отримали подарунки від голови Дубровицької федерації футболу та депутата Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИРЕКТОР ДУБРОВИЦЬКОГО ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ


Професійні м'ячі, футбольні манішки та тренувальна драбина передані Сергію Гречко – викладачу-тренеру Дубровицької ДЮСШ від директора Дубровицького лісгоспу Віталія Петренка та депутата міськради Василя Бабана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСІВЧАНИ ЗДОБУЛИ КУБОК МІСЬКРАДИ З ФУТБОЛУ

Я дуже задоволений, що діти не просиджують свій вільний час у смартфонах, а активно займаються спортом і розвивається фізично. Бажання допомогти з'явилося після розповідей про відсутність спортінвентаря. – розповів голова районної федерації футболу Віталій Петренко.

Подарунки були вручені юним футболістам під час тренування, на стадіон «Горинь», в приміщенні новозбудованого спортивно-розважального комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МІСЬКРАДИ ЗАКЛИКАВ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

Ці подарунки є важливими для юних футболістів. Діти мають тренуватися й розвивати м'язи, опорно-руховий апарат. Дякую всім, хто допомагає дитячо-юнацькому спорту! – додав депутат міськради Василь Бабан.


Діти і тренер одразу випробували новий спортінвентар і потішилися передчуттям кращих результатів, бо віднині подарунки сприятимуть ще більшому розвитку юніорів-футболістів Дубровиччини.


переглядів: 1.7K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...