Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЯ: НА «ВЕЛИКОМУ БАЗАРІ» ПІСЛЯ ЧЕТВЕРГА – ПОВНО СМІТТЯ

24 лютого 2017 7

Кожного четверга у місті Дубровиця традиційно йде торгівля на так званому «Великому базарі», що на вулицях Шевченка, Поштова, Березова та Комунальна. Журналісти сайт POLISSYA.ORG перевірили, чи прибирають після себе сміття продавці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РІК РОБОТИ КП «РИНОК»


Признаємось чесно картина шокуюча. Територія «Великого базару» була засіяна сміттям – пакети, шматки коробок, стаканчики від кави та інший непотріб. Цікаво, що комунальники починають боротися з наслідками торгівлі лише наступного ранку або пізнього вечора. Тим часом вітер розносить сміття набагато далі за межі ринку.

Слід нагадати, що значна частина людей торгують на тротуарах, а не на території Центрального ринку. Виходить гроші за місця не платять. Ну, якщо не платять, то можливо прийшов час провести рейди з працівниками місцевої поліції зі складання адміністративних протоколів: торгівля з рук у невстановлених місцях, забруднення території (порушення правил благоустрою міста) тощо. Може й проблема зі сміттям вирішиться!
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (7)
16-03-2017 15:17:17

Рока

Не тільки на базарі сміття - вся Макарівська в піску, ще до 3 школи дійдеш нормально, а потім тротуар кінчається - стільки на тротуарі землі, що ужас -і ця дорога веде на Борок , де найбільше заселений район міста.А друга сторона вулиці - ще більший армагедон - тротуара нема і ця дорога яка веде до податкової Щоб туда добратися- не один раз треба перебігати з однієї сторони дороги - на іншу!!!! А літом димова завіса!!!!- від пилюки. На самій дорозі куча землі .Біля пам"ятника Героям Небесної Сотні сміття - весь парк білий!!!! - шана й повага така!!!!??? Недавно їхав на станції - там ситуація не краща. Коли будуть зміни?????!!

оцінити:

2 0
13-03-2017 11:37:37

Дубінець Таїса

Повинні платити і біля зупинки і біля лісхоза! Але куди ми йдемо з таким сміттям! Поторгували і все що можна покидали, бо служба прибере.І два дні прибирають і вивозять комунальники. Хтось рахував скільки йде витрат? - трактор, пальне, зарплата людей, податки і т.д. І це роками!!!! Залишають не одну вулицю в хламі. А як вітер???- то кульки літають за сотні метрів. Договора є?? - ось там і обумовити одним із пунктом - прибирання торгового місця!!!! Як привчити ЖИТИ ПО-НОВОМУ? - ШТРАФИ , бо вдома такого нормальна людина не робить. Закупити сміттєві баки - встановити, а перед тим всіх попередити про відповідальність. Не тільки на вулицях викидають, але куча тари при виїзді з Дубровиці . Біля пам"ятника обідають і перетворили по обидві сторони дороги - смітник.Хочемо гарного життя - то самі давайте і створювати ГАРНЕ і привчати до порядку "ВИНУВАТЦІВ БАЛУ".

оцінити:

5 0
12-03-2017 23:15:33

Ніна

Усі все платять і біля зупинки, і біля лісхоза. Шкода, що не можна скинути сюди скрін чека про оплату.

оцінити:

3 1
12-03-2017 23:15:33

Ніна

Усі все платять і біля зупинки, і біля лісхоза. Шкода, що не можна скинути сюди скрін чека про оплату.

оцінити:

2 2
11-03-2017 09:05:56

ИВАН

Те що вони збирають це точно факт, і в інтересах Лосіка збирати з усіх без винятку. Питання в іншому Потрапляють ці зібрані гроші туди куди треба?

оцінити:

4 2
10-03-2017 14:19:11

Володимир

Це Ваша особиста думка, пане, Володимиру.! Хотілося б почути депутатів. В мене знайомі торгують , то розказують протилежне - НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Будемо чекати на роботу комісії і мера. Як Микульському треба був портфель то перевіряла комісія і громадкість міста , а потім покрилося мрякою і пліснявою.І не тільки на Ринку!!!

оцінити:

4 0
10-03-2017 12:49:15

Володимир Годунко

Цього четверга, 09.03.17, був свідком збору коштів за місця працівниками ринку з підприємців, які продають як по вул. Шевченка, так і по вулиці, яка з'єднує вул. Шевченка, Колодязьну та Березову (даруйте, не пам'ятаю назву). Також на моє запитання, чи збирали гроші працівники ринку і минулими "четвергами" підприємці відповіли, що збирають завжди. На підтвердження люди показали квитанції про оплату. Отже, всі, хто торгує на території ринку і поза його територією справно оплачують торгове місце.

оцінити:

5 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!