Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РІК РОБОТИ КП «РИНОК»

06 лютого 2017 14

Нещодавно перед членами Дубровицького виконавчого комітету свій звіт зачитав директор КП «Ринок» Юрій Євгенович Лосік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТИ ВИНЕН ВЖЕ ТИМ, ЩО ХОЧЕТЬСЯ МЕНІ ЇСТИ


Свою доповідь він розпочав з того, що середньооблікова кількість працівників на підприємстві становить 9 осіб з яких у штаті – 4, а по договору ЦПК – 5. За 12 місяців 2016 року підприємство перерахувало податків до бюджету на суму 271 тис. 500 грн. До місцевого – 170 тис. 200 грн. в тому числі: земельний податок – 113 тис. 500 грн.; на майно – 15 тис. 100 грн.; чистий прибуток – 11 тис. 300 грн.; податок на прибуток – 30 тис. 300 грн. До державного бюджету – 101 тис. 300 грн. з них: ЄСВ – 48 тис. 200 грн.; прибутковий податок – 48 тис. 900 грн.; військовий збір – 42 тис. 200 грн.

У минулому році в порівнянні з 2015 комунальне підприємство перерахувало на 90 тис. грн. більше у міський бюджет.

Дохід підприємства за 12 місяців склав 992 тис. 400 грн. Собівартість фіксованих послуг КП «Ринок» у звітний період становила 715 тис. 400 грн. в тому числі: заробітна плата – 299 тис. 900 грн.; послуги енергопостачання – 49 тис. грн.; водопостачання та асенізація – 2 тис. 200 грн.; вивезення сміття та прибирання території – 23 тис. 900 грн.; послуги зв'язку – 2 тис. 100 грн.; банківські послуги – 3 тис. 200 грн.; ремонтні роботи – 29 тис. 100 грн.; облаштування території – 18 тис. грн.; чистка снігу – 7 тис. 500 грн. (за його керівництва); обслуговування державними аварійними службами – 7 тис. 800 грн.; санітарні змиви – 900 грн.; інші послуги – 42 тис. грн. Чистий прибуток підприємства за 12 місяців склав 235 тис. 200 грн. У порівнянні з 2015 роком у 2016-му підприємство спрацювало «в плюс» 263 тис. грн., а середня одноденна виручка збільшилась практично на 5 тис. грн.

У минулому році підприємство за рахунок отриманого доходу було виконано ряд ремонтних робіт 1 та 2 поверхів адмінприміщення: шпаклівка та побілка стін і стелі; фарбування підлоги; покриття стін шпалерами; заміна килимів у двох кімнатах; капітальний ремонт опалювальних груб та димоходів; часткова заміна вікон на пластикові, вхідних дверей на металеві; у м'ясному павільйоні заміна змішувачів, ремонт пластикових панелей, дверей та вікон; зачистка та фарбування м'ясних колод, електрощитів; ремонт та асенізація вбиралень; зрізка дерев; ремонт торгового навісу; завіз та підсипка суміші гравію на території під час підтоплення ринку – 120 тон; ремонт покриття для зберігання пиломатеріалів та дров; заміна автоматів та розеток на електрощитах; проведення водовідведення; поставили ворота на так званому «свинячому ринку»; ремонт центральних воріт та металевої огорожі; частковий ремонт цегляної огорожі та європаркану; ремонтні роботи по освітленню; розмітка торгових місць; благоустрій та окультурення «малого» ринку – частково укладена плитка та домурована підмостка.

Також Юрій Євгенович зауважив, що працівники підприємства забезпечені спецодягом, а скарг від підприємців не надходило. Були звернення підприємців щодо спірних відносин з іншими підприємцями, які були у короткий термін урегульовані. Проводяться роботи згідно планових завдань.

Далі, члени виконкому задали кілька питань до директора КП «Ринок». До прикладу, О.Ю. Москалюк запитав чи згідно рішення №84 від 17.02.2016 року було усунуто всі недоліки в роботі, визначені комісією. І чи було складено фінансовий план роботи підприємства на 2016 рік. На що директор КП «Ринок» відповів, що план зроблено і подано на виконавчий комітет Дубровицької міськради і за 2016, і за 2017 роки. Всі зауваження комісії, які були зазначені у акті було виконано. Тоді, Олександр Юхимович запитав, чи були заключенні угоди до договорів оренди торгового місця на «малому» ринку для оплати оренди через банк.

З усіма до одного підприємцями укладено договори, а оплата оренди відбувається через касовй апарат банку, – зазначив Ю.Є. Лосік.

Також, його запитали, чи розробили на підприємстві схему розташування торгових місць на ринковій і приринковій території. На що Юрій Євгенович відповів, що схема розроблена і вона є у виконавчому комітеті, хоча дещо й застаріла.

На ринку немає меж та документації на землю. У минулому році із земельно-кадастровим відділом було заключено угоду, тому це питання врегулюється після отримання всіх необхідних документів.

Відповідь директора ринку на це питання доповнила Катерина Данилівна Пшенична зазначивши, що державний акт на землю є, але він старого зразка.

Тобто ви зараз конкретно не можете сказати скільки у вас торгових місць? – запитав член виконкому О.М. Москалюк.
Чому ні? Я можу сказати! Середня кількість підприємців у ринковий день складає 750.

Також, Юрія Євгеновича попросили роз'яснити те, яким чином відбувається оформлення на ринку місця для «новоприбулого» підприємця. На що директор КП «Ринок» відповів, що з давних-давен так повелося, що у кожного на ринку є свої місця. І ті підприємці, які стоять на ринку вже давно стараються поставити свої торгівельні палатки так, аби ніхто новий туди не став.

Не секрет, що вони продають місця між собою. Тобто «чужого» підприємця запустити на ринок практично неможливо. На великому ринку вільних місць нема. Якщо там поставити «чужого», то підприємці його просто «з'їдять».

Виходить так, що є ринок, який фактично не контрольований. Принаймні такі висновки зробили деякі члени виконавчого комітету. Микола Іванович Шкільнюк запропонував залучити АТОшників та поліцію для проведення так званих рейдів на ринку

Ігор В'ячеславович Яцковець запитав, скільки підприємство має прибутку з одного торгівельного місця зважаючи на те, що чітких меж ринок немає?

На сьогоднішній день, вартість 1 м² дорівнює 2 грн. 80 коп. Середньоденна виручка великого ринку за рік до перевірки комісії була 10 тис. 900 грн., а сьогодні становить 15 тис. 400 грн.

Шквал емоцій викликав і той факт, що ті підприємці, які продають по вулиці Поштовій та Шевченка взагалі нікому і нічого не платять. Це виходить стихійна торгівля та ще й безкарна. Присутній на виконкомі голова депутатської фракції ПП «ВОЛЯ» Василь Бабан зазначив, що те, що підприємці перепродають між собою землю, яка є у власності громади є неправильним, адже через це місто втрачає гроші. А також запитав у заступника начальника Дубровицького ВП Сарненського ВП ГУНП Олега Йосиповича про рух справи щодо зловживань колишнього керівника Миколи Голяки? На що той відповів, що відкрито кримінальне провадження по якому проводяться слідчі дії.

Також, член виконавчого комітету Віталій Гнедько запитав директора ринку куди ж все таки вивезли залізні столи з великого ринку (по яким свого часу на POLISSYA.ORG був опублікований матеріал)? На що Юрій Євгенович відповів, що два столи так і лишились на великому ринку, а два вивезли на малий ринок. Також, він зауважив, що ці металеві столи з навісами – «гроші на вітер» оскільки вони не практичні.

Ось таким виявився звіт директора КП «Ринок» Ю.Є. Лосіка перед членами виконавчого комітету Дубровицької міської ради. Сподіваємось, що він буде не менш інформативним а цікавим, коли Юрій Євгенович виступатиме перед депутатами на сесії міськради.

переглядів: 3K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (14)
18-02-2017 12:22:34

УЛЯНА

- яка правда з звіту цього??! Раз директор озвучив " чистий прибуток- 11300 грн," а нижче знову "Чистий прибуток підприємства за 12 місяців 2016 року склав 235тис.200 грн." МАРКЕТИНГ директора ринку!!!!! Можна почитати якусь ПРАВДУ від таких КЕРОВАЛЬНИКІВ. Говорить і не думає.!!!!

оцінити:

3 0
14-02-2017 10:03:29

ВАСИЛЬ

Якщо НАЯВНІСТЬ ТОРГОВИХ МІСЦЬ - це СЕРЕДНЯ КІЛЬКІСТЬ ПІДПРИЄМЦІВ У РИНКОВИЙ ДЕНЬ - то це безгр.......й директор - і така його робота.

оцінити:

5 1
09-02-2017 16:56:18

коля

і ця мерія наступає на ті самі граблі, що й попередня - добитися до корита і пожити. Нічого нового в роботі я не побачив- прозорості в роботі 0. А сьогодні ще й почув, що в цей четвер повідомили депутатів про сесію , яка відбудеться в слідуючий четвер. Микульський зробив, щоб не було більше четвергів ходити по ринку і рахувати торгові місця. А малий ринок вообще нічого не платить . ПОЗОР і ГАНЬБА. Люди за кого ви гоосували????????? Стовба рік пропрцював, то 2 неділі трибушили документи , а в Лосіка -все ОК - все ШИТО,КРИТО!

оцінити:

10 1
08-02-2017 19:24:23

Петро

Непогано пристроїлися Ропухи - кожен четвер рубають капусту

оцінити:

15 2
08-02-2017 11:38:43

Фінансист

Уважно передивився відео "громада вимагає покарати директора "КП Ринок" і щось не має логіки і арифметики в директора Лосіка. Яременко озвучує перевірку комісії і промовив , що 27 січня 2016 року комісія нарахувала 17994 гривні ринкового збору - разом великий ринок і малий ринок, в той час коли ринок не був заповнений на 25 відсотків. А якщо на 100 відсотків завантажений , то це буде 23992 гривні. А в директора Лосіка - 15400 гривень. Та ще не врахували , що ринковий збір зріс на 1 гривню!!! ДЕ РЕШТА????? Що за послуги на 42 тис.грн. - цікаво??????

оцінити:

18 2
07-02-2017 19:16:49

Ірина

Керманичи міста: попередники називали себе "патріотами" ,теперішні називають себе "чесними". Але ми бачимо, що ні при "патріотах" та ні при "чесних" нічого не змінилося,і надії на краще нема,адже при владі люди в яких одне бажання покращити власний добробут. Підтвердженням цього є звіт керівника КП "Ринок". При перевірці попередника комісія нарахувала 1000 торгових місць,при звіті цифра становить понад 700,але ж ми бачимо,що ринок не зменшився. Не тяжко здогадатися чому подається зменшена цифра... Погоджуюся з дописувачами щодо зустрічної перевірки депутатами,якщо керманичу міста та керівнику комунального підприємства нема чого приховувати,тоді дайта можливість депутатам провести перевірку. Громадськість переконається,що ви дійсно належите до чесних

оцінити:

20 1
07-02-2017 13:26:51

Підприємець

маю палатку і торгую в Дубровиці, Сарнах інколи в Кузнєцовську. В Дубровиці місце для торгу купив і ніхто не писав - хто тут стоїть і що продає. Не було тут толку при ГОляці і нема при Лосіку - повторилося все те саме .В Сарнах в кожного є заключений договір . В Кузнєцовську все продумано і гарно.

оцінити:

21 1
07-02-2017 11:31:49

Дядя Саня

якщо не хоче Лосік з виконкомом правильно рахувать місця на Ринку, то ми прийдем і поможем!!!! Місто побачило ФАРС - МАЖОР цієї "ВЛАДИ." ГРОМАДСКІСТЬ І ДЕПУТАТИ активно перевірили роботу Голяки, а де пропала активність Микульського потім??? А ДАЛІ повиганяли ВСІХ - І ГРОМАДСКІСТЬ І ДЕПУТАТІВ і "ВИГІДНИЙ ВИКОНКОМ" працює на мера. Директор звітує виконкому ??????? БЕЗЗАКОНІЄ, БЕЗПРАВІЄ - жаль що тепер прокуратура не займається такими питаннями. Та й за попереднього директора Голяку невідомо як розглядаються в правохороних органах документи.Чи взагалі вони там є? Буду звертатися до депутатів із цими питаннями і не я один.НАКИПІЛО

оцінити:

19 3
07-02-2017 08:22:52

Крот

Лосік має звітувати в сесійній залі перед депутатами. А Микульський на площі перед людьми, де поділась Воля чого мовчить?

оцінити:

18 3
06-02-2017 21:59:54

валентин

якщо директора звітують виконкому, то наверно щось поплутав мер - чорне з білим! Беспрєдєл цієї "МЕРІЇ" зашкалює. Банда РАПУХ яка руліт городом - одне беззаконіє. А Районий депутат щоб показать за год якусь роботу - показав тупость . А виконком нехай почитає ЗАКОНИ - чим повинен займатися разом з такими директорами. Людина якась захворіє чи не дай БОГ якийсь пожар , то не підїхать . ВСі документи у виконкомі -= тільки показать немає що членм виконкому. Шкільнюк - МОЛОДЕЦЬ!!!! Збирай АТО шніков і на РИнок а потім всією громадою в міську раду .

оцінити:

16 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!