Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ ЗАПРАЦЮЮТЬ В ДУБРОВИЦІ

12 червня 2018 1

Нещодавно, а саме 8 червня, проходила сесія Дубровицької районної ради. На ній було розглянуто ряд питань. Зокрема йшлося і про електронні петиції.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ЩО ОСВІТЯНИ ПОТРАТЯТЬ П'ЯТЬ МІЛЬЙОНІВ?

Електронна петиція – це особлива форма колективного звернення в мережі Інтернет громадського об'єднання, що здійснює збір підписів на підтримку електронної петиції, яке за умови набрання необхідної кількості підписів на його підтримку, обов'язкове до розгляду органами чи посадовими особами місцевого самоврядування в особливому порядку.

І в нашому районі впроваджують механізм для електронних петицій. Відтепер жителі Дубровиччини зможуть звертатися до органів місцевого самоврядування, не виходячи з дому. Ще недавно ми лише могли спостерігати за цією програмою в загальнонаціональному форматі, а тепер це мають запровадити і на місцевому рівні.

Наскільки ж це ефективно буде для громадян, будемо бачити з часом. Але якщо це вже запроваджено в інших містах, то чому ж і нам не йти тією ж схемою? Все це в процесі розробки, тож скоро ми вже зможемо побачити і відчути як же все-таки працюватиме даний механізм на практиці.

переглядів: 405

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
23-06-2018 12:15:53

Місцевий

КОЛИ?

оцінити:

1 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!