Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ З ДУБРОВИЦІ ПОЇХАВ НА СХІД

25 вересня 2018 0

Діти, які проживають на території воєнних дій потребують гуманітарної допомоги.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

Дуже прикро, що Україна переживає нелегкі часи. І, в свою чергу, від цього страждає населення, а також безневинні діти. І особливо конфліктним є Схід, де точиться війна вже не один рік. Скільки вже загинуло, скільки зосталися інвалідами, скільки ж просто морально виснажені від цього стану, що слова тут просто зайві. Але добре, що є люди-волонтери, які як можуть так і підтримують таких громадян.

І Дубровиця не стала осторонь такої біди. Близько трьох тон гуманітарної допомоги зібрали жителі Дубровицького району для дітей, які проживають біля лінії зіткнення Операції Об'єднаних Сил Луганської та Донецької областей. Долучилися до благодійної акції працівники організації та установ району, школярі та вчителі, місцеві підприємці та просто небайдужі жителі. У пункт прийому допомоги були принесені речі для першочергових потреб: дитячі іграшки, розмальовки, книжки, канцелярські товари, учнівські зошити, спортивний інвентар, засоби гігієни, продукти харчування та інше, аби все це доставити для діток, що страждають від воєнних дій.

Наразі вантажівка з необхідними речами у супроводі голови Дубровицької райдержадміністрації Миколи Петрушка прибула на схід України.

Війна на Сході триває… Дуже шкода діток, які намагаються жити мирним життям, адже в черговий раз зруйновані будинки і обстріляні території нагадують їм про зовсім інше життя.

переглядів: 717

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!