Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

І ЗНОВУ ПРО КП «ТЕПЛОСЕРВІС»

30 листопада 2016 3

Нещодавно на нашому сайті ми публікували інтерв'ю з депутатом Дубровицької районної ради Олексієм Лясковцем, а також писали про те, що у рамках угоди про співпрацю, напрацьовані матеріали щодо діяльності КП «Теплосервіс» нашою редакцією було передано до ГО «СИЛА ВОЛІ».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТАЦІЯ БУДЕ ЖИТИ ПО-НОВОМУ?


На думку юристів громадської організації, у діяльності директора КП «Теплосервіс» були присутні епізоди, на які варто було б звернути увагу під час проведення спеціальної перевірки, яка здійснюється після проведення конкурсу та до того, як розпорядження про призначення на посаду голови РДА потрапить на стіл Президента України. Виявилося, що не лише наша позиція.

23 листопада цього року слідчим Дубровицького ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області старший лейтенант поліції В.Ф. Пінчук надав депутату О.В. Лясковцю довідку, у якій відповідно до п.1 ч.2 ст.60 КПК України повідомили, що подане депутатом повідомлення про кримінальне правопорушення: надання завідомо неправдивої інформації на звернення депутат керівником КП «Теплосервіс» Дубровицької районної ради, М.М. Петрушком прийняте та у той же день зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань, реєстраційний №12016180110000661. Розпочато досудове розслідування.

Справа в тім, що депутат намагався у форматі депутатського звернення дізнатись від керівника комунального підприємства Миколи Миколайовича Петрушка інформацію:

  • який об'єм паливних дров КП «Теплосервіс» планує закупити на опалювальний сезон;
  • інформацію стосовно постачальника опалювальних дров для КП «Теплосервіс» з копіями договорів на постачання;
  • про те, чи проводився тендер щодо обрання постачальника паливних дров;
  • просив надати копію договору оренди автомобіля, який орендували М.М. Петрушко як керівник КП «Теплосервіс» у своєї дружини. Та надати копії виписок по оплаті за пальне для цього автомобіля, за технічне обслуговування, за страхування, ремонт тощо;
  • повідомити кількість працівників, які на сьогоднішній день працюють в КП «Теплосервіс» із зазначенням розміру заробітної плати та посади.

Проте, депутатське звернення Олексія Лясковця було проігноровано.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (3)
02-12-2016 14:01:31

мессний

на Борку ні в одному будинку а також садку немає лічильників. Також в котельні що на території ПТУ нема лічильника газового. Зразу познімали або зробили несправними і звідти все пляшеться - обліку нема. Виставляють рахунки по повній , а якщо температура ниже норми в квартирах перераахунків немає а в тариф закладено. Зарплата в людей Теплосервісу найкраща з усіх ком-х під-в. А послуга яка? Конечно що працівники люблять такого керівника коли зарплата чиста 8 тисяч.В тарифі офігені зарплати

оцінити:

0 1
01-12-2016 10:35:54

месний

Подивіться на головний ОФІС Теплосервіса і корчі кругом , де багато років керував Петрушко - на такого "ХАЗЯЇНА" чекає район.

оцінити:

0 1
30-11-2016 22:45:46

Космос

Є....ть, які клоуни

оцінити:

1 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!