Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КАТЕРИНА ПШЕНИЧНА ВКОТРЕ ОПИНИЛАСЯ В ЦЕНТРІ СКАНДАЛУ

28 серпня 2021 0Начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Дубровицької міської ради вчергове опинилася в центрі скандалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧИЇ ІНТЕРЕСИ ПРЕДСТАВЛЯЄ КАТЕРИНА ПШЕНИЧНА?


Начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Дубровицької міської ради Катерина Пшенична вкотре "вляпалася" у скандал, який сама й спровокувала.

Ця історія бере свій початок ще 27 травня 2021 року. Тоді, на пленарному засідання дев'ятої сесії Дубровицької міськради на порядку денному стояло питання «Про надання в оренду ФОП Ковтуновичу П.С. неуспадкованих земельних часток (паїв)». Депутат Юрій Єфимець, який представляє Сварицевицький старостинський округ, виступив із проханням дослухатися до думки жителів села та не надавати дозвіл громадянину Ковтуновичу П.С. в оренду неуспадкованих паїв на території бувшої Сварицевицької сільської ради. Адже, підприємця Ковтуновича, місцеві вважають ставлеником начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталія Суховича. Селяни подейкують, що підприємець Ковтунович П.С., нібито, орендує землі тільки для того, аби потім вирубувати поліський ліс. Депутати вислухали та не підтримали "проєкт Ковтуновича": «За» – 2; «Проти» – 10; «Утримались» – 12; «Не голосували» – 1. Рішення не прийнято!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ МИКОЛА КОХНО ОКОНФУЗИВСЯ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ

Депутат Дубровицької міської ради від села Сварицевичі Юрій Єфимець.

Далі – цікавіше! Начальниця земельного відділу Катерина Пшенична незважаючи на "провальне" рішення дев'ятої сесії міськради «Про надання в оренду ФОП Ковтуновичу П.С. неуспадкованих земельних часток (паїв)», повторно вносить "проєкт Ковтуновича" на розгляд вже чергової одинадцятої сесії міськради. Але перед тим, пані Пшенична, дотримуючись встановленої процедури, подала проєкт рішення на розгляд земельної комісії, яка заслухала та врахувала думку Сварицевицького старости Степана Гольца, який у свою чергу, погодився із запропонованим Катериною Пшеничною "проєктом Ковтуновича" про надання громадянину Ковтуновичу П.С. в оренду неуспадкованих паїв.

Таким чином, Катерина Пшенична використала позицією старости Дубровицької міської ради Степана Гольца, як вагомий аргумент перед земельною комісією у вирішенні "питання Ковтуновича" на користь громадянина Ковтуновича П.С. Щодо членів земельної комісії, то вони приймали рішення на основі рекомендації Сварицевицького старости Степана Миколайовича Гольца. По суті, комісія зробила все вірно та прозоро, а начальниця відділу земельних відносин Катерина Пшенична майстерськи "протягнула" цей проєкт на розгляд депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ АНДРІЙ КУЛИК ЗАПРОПОНУВАВ ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ СТАРОСТ

Начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою Дубровицької міської ради Катерина Пшенична.

Так, 24 червня 2021 року на одинадцятій сесії Дубровицької міської ради, депутатів проінформували, що проєкт рішення «Про надання в оренду ФОП Ковтуновичу П.С. неуспадкованих земельних часток (паїв)» підтриманий земельною комісією. Маючи такі аргументи, депутати підтримали рішення більшістю голосів: «За» – 14; «Проти» – 1; «Утримались» – 4; «Не голосували» – 3. Рішення прийнято!

Надати в оренду ФОП Ковтуновичу Павлу Семеновичу земельні ділянки неуспадкованих земельних часток (паїв), які знаходяться на території Дубровицької міської ради (колишньої Сварицевицької сільської ради) за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва строком на 10 років, але не пізніше, ніж до моменту оформлення права власності на земельні ділянки її спадкоємцями орієнтовною площею 56,2340 га згідно додатку. Встановити орендну плату на земельні ділянки, вказані в п.1 даного рішення, у розмірі 12% від нормативно грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення., – йдеться у рішенні Дубровицької міської ради №303 від 24 червня 2021 року.

8 липня, під час дванадцятої чергової сесії, депутат Юрій Єфимець виступив перед депутатами міськради з критикою роботи Катерини Пшеничної, як начальника відділу земельних відносин, екології та благоустрою Дубровицької міської ради. Цікаво, що пані Пшенична на всі "закиди" в свою адресу, відреагувала досить спокійно. Це й не дивно – "домашнє завдання" посадовиця виконала на всі 100%.

переглядів: 2.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!