Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ХОЛОДНИЙ АПОКАЛІПСИС У ШКОЛАХ

16 січня 2018 6

Щойно зима показала свої перші морози, як система теплозабезпечення району дала тріщину, як в прямому так і переносному сенсі цього слова.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КП "ТЕПЛОСЕРВІС" ТОНЕ В БОРГАХ

Про критичну ситуацію у КП «Теплосервіс» керівник підприємства Григорій Шах говорив на попередній сесії районної ради. Він просив гроші на пальне. І йому їх виділили – на це депутати й скерували освітню субвенцію, адже основний боржник «Теплосервіса» - Управління освіти.

Втім, проблему, як бачимо, це не вирішило. Діти і батьки скаржаться, адже в деяких навчальних закладах температура опустилася до 7-ми градусів.

Першим холодам «здався» ліцей. Директор Володимир Кушнір звертався до голови районної державної адміністрації, його заступника, до начальника Управління освіти, в результаті був змушений прийняти рішення про призупинення навчального процесу, адже дійсно, тримати дітей в таких умовах – небезпечно для їхнього здоров'я.

«Зараз 30 градусів подача. Я не знаю, як ми будемо ночувати. Ще сьогодні ми витягуєм. 12 градусів температура в приміщенні середній показник». – розповів Володимир Кушнір. Директор НВК звертався і в КП «Теплосервіс», втім, там заявили, що договори з Управлінням освіти не підписані. Хоча на сесії Григорій Шах запевняв, що досягнув домовленостей з Ніною Стасюк щодо підписання цих договорів.

За наявною інформацією, заборгованість Управління освіти перед КП «Теплосервіс» станом на сьогодні сягає 1 мільйон 600 тисяч гривень. Підприємство не має коштів для закупівлі пального. За таких умов районне керівництво пропонує зливати воду із систем, адже якщо вдарять сильніші морози – труби може просто порвати. За деякими повідомленнями така ситуація вже трапилася у с. Селець – там замерзла водонапірна башта, а також – розмерзлися батареї у шкільній їдальні.

Вслід за ліцеєм почав замерзати і дитячий садок № 5. Сьогодні група батьків звернулася спочатку до міської ради, де їм пояснили, що опалення садочку технічно залежить від ЗОШ №2, тому міська рада на ситуацію вплинути не може. З керівництва райдержадміністрації сьогодні на місці нікого не було, за словами працівників установи – голова адміністрації Микола Петрушко якраз перебуває у Рівному з метою вирішити це питання.

Тоді батьки навідалися до Управління освіти аби поспілкуватися з його очільницею. Втім, як виявилося, Стасюк Ніна Іванівна на лікарняному. Телефоном вона пояснила, що теж жодним чином на ситуацію вплинути не може, адже, за її словами, всі наявні кошти «Теплосервісу» виплатила.

Завтра о 9:00 батьки дітей з ДНЗ № 5 збираються біля райдержадміністрації з вимогою невідкладно вирішити питання з опаленням. Молоді жінки погрожують звернутися до центральних телеканалів, якщо ситуацію не вдасться вирішити місцевій владі.

Отож ситуація з опаленням у районі близька до критичної – в навчальних закладах температура істотно нижче санітарних норм, за якої утримувати дітей на уроках педагоги просто не мають права, навчальний процес необхідно призупиняти. Існує високий ризик виникнення аварійної ситуації у опалювальній системі внаслідок розмороження труб. В той же час на робочому місці немає нікого, хто б міг вплинути на ситуацію, взяти на себе відповідальність, прийняти якісь рішення. Грубо кажучи, в критичній ситуації район залишився без управління.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
24-01-2018 18:30:04

ivanka

Сьогодні по дорозі до школи мене підвозив відповідальний працівник з Висоцька і розповів ,що на днях Сухович говорив з підприемцем з Дубровиці Віктором Гуменом і запропунував посаду голови Дубровицькоі РДА .Вот чим займаються хльопці .

оцінити:

33 1
24-01-2018 14:40:38

ivanka

Шановний Михайло я уважно спостерігаю за ціею гоп стоп компаніею не один рік . Проте ні ти ні я покищо нічого не можем в районі поміняти томущо ВОНИ банда в прямому смислі слова.Однак е гарний вислів НЕ ЗАВЖДИ ТАК БУДЕ і я щиро на це надіюсь.

оцінити:

41 1
23-01-2018 17:36:41

Михайло Яковець

Іванка, Ви погано дивились.Придивіться уважніше - він там ззаду, за тією компанією.

оцінити:

38 2
23-01-2018 14:04:44

ivanka

Тепер мені особисто зрозуміло де Сухович він іздить по Дубровичі і шукае заміну Петрушку який не дае Шаху та Стасюк деребанити бюджет.Ось такі обовязки депутата краще подивився що творить Гура у твоій штучно створеній громаді.

оцінити:

42 2
22-01-2018 15:53:31

ivanka

В таких випадках створюеться антикризовий центр , а не тікати як вибачте за слово криси з корабля .Ми живемо не в пустелі сахара .а в рідному Поллісі де ростуть дерева і добуваеться торф і я впевнений якби хтось з керовніків району звернувся до директора ДП Дубровицьке лісове господарство Петренка він діткам як батько би не відмовив.Проте останні в особі Шаха та гоп стоп компаніі влаштували словесне шоу граючи на публіку .Соромно дивитися на таких убогих ,які ставлять особисті інтереси та політичні амбіціі на перше місце .а здоров"я наших діток на другому плані.Незрозуміла і позиція нашого обласного депутата Суховича відгукнись ау де ти.

оцінити:

53 4
16-01-2018 21:03:24

Наташа

Мерзнуть не тільки в школах, а й мешканці 9-ти поверхівки. В квартирах термометр показує 15 градусів. Причому за тепло сплачується вчасно.

оцінити:

53 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!