Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОМУ Ж ДІСТАНЕТЬСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК? (+ВІДЕО)

13 червня 2018 4

На 23 –ій сесії Дубровицької районної ради вирішувалося ряд питань, які є актуальними і потребують негайного вирішення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ ЗАПРАЦЮЮТЬ В ДУБРОВИЦІ

Дійшла справа і до нашого танцювального майданчика, що знаходиться в центральному парку. Територія парку влітку переповнена людьми, оскільки там є дитячі гойдалки і атракціони, але сам танцювальний майданчик у занедбаному стані просто стоїть осторонь і нікому не потрібний. Нарешті у влади і до нього дійшли руки. До цього часу він знаходився у власності районної ради, але на останній сесії його передали у розпорядження місту.

Заступник голови районної ради Олександр Задорожний (фракція ВО «Свобода») вніс поправку до рішення, якою пропонував залишити за даним об'єктом статус соціально-культурного. Всі депутати поправку Задорожного підтримали, а от Краглевич Оксана Вікторівна, секретар виконавчого комітету Дубровицької міської ради та депутат Дубровицької районної ради (фракція Радикальної партії Оляга Ляшка), чомусь утрималась від голосування. І з чим це пов'язано невідомо, але складається враження, що у міської ради плани на майданчик зовсім інші, ніж у районної.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
24-06-2018 18:01:53

Роман

Повністю підтримкую місцевого! Дійсно, це парк, рекреаційна зона, тому в першу чергу жителі міста мають вирішувати, що там має бути. Для цього в містах проводяться громадські слухання. Але, на жаль, у Дубровиці немає Положення про громадські слухання (громадські ради), навіть Статуту міста нема. Нічого такого... Тому, на жаль, провести легітимні громадські слухання не вийде - нема процедури. Я вже дуже багато крутих ідей щодо цього майданчика чув від людей. Було б круто організувати конкурс проектів (громадських ініціатив). Це вже простіше, для цього не треба приймати Статути і т.п. нормативні акти. Але, думаю, думки громадськості ніхто слухати не буде. Прослідковується, що в майданчика по факту вже є новий власник.

оцінити:

4 2
23-06-2018 12:02:16

Місцевий

Дивні коментарі. все правильно зробили. Побачимо що з того буде, аж цікаво). Особисте бачення - там ігровий майданчик, хай поставлять "колесо огляду" міста. А взагалі можна зробити опитування жителів міста в інтернеті, щоб вони хотіли там? Бо вирішуєте насправді ВИ а не вони.... коли це вже зрозумієте....

оцінити:

3 2
15-06-2018 11:36:15

дубровичанин

чергові договорняки!! "ласий! майданчик чим обернеться для дубровичан - наливайкою чи дозвіллям????

оцінити:

7 4
13-06-2018 16:05:20

"РАДИКАЛЬНЕНЬКО" ;)

Як би сказав Олег Ляшко на місці своєї однопартійки - "От скотиняки!"

оцінити:

15 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!