Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

КОРУПЦІЯ ПО-ДУБРОВИЦЬКИ!

02 жовтня 2018 1

Як на сьогодні розвиваються події в суспільстві – для всіх таємниця і те, що зроблено і робиться, загалом, не досить всім відомо та доступно.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ОЛЕКСІЙ ЛЯСКОВЕЦЬ: "ВЛАДА У РАЙОНІ - ЦЕ ЛЕБІДЬ, ЩУКА І РАК"

І однією з таких проблемних питань на сьогодні є корупційний стан. Це досить наболіле для кожного жителя і незрозуміле для пересічного громадянина питання.

Всі ми чули слово «корупція». Мало хто розуміє це явище, але всі знають, що це щось погане. Якщо звернутись до Вікіпедії то там можемо знайти наступне: "Корупція" (від лат. corrumpere — псувати) — негативне суспільне явище, яке проявляється в злочинному використанні службовими особами, громадськими і політичними діячами їх прав і посадових можливостей з метою особистого збагачення.

Слід нагадати, що 28 березня 2018 року Олексія Лясковця, як депутата Дубровицької районної ради Рівненської області, голова ради Кухарець М.М. не допустив на 22 - гу сесію Дубровицькоі районної ради та не включив до списку поіменного голосування, чим незаконно позбавив його представляти інтереси громади, якою і був обраний, та голосувати на сесії ради.

Зі слів Олексія Лясковця: «Дії посадової особи (голови Дубровицької районної ради Рівненської області) щодо мого не допуску на сесію та не включення до списків поіменного голосування були оскаржені до Запорізького окружного адміністративного суду, який 20 липня 2018 року ВИЗНАВ ПРОТИПРАВНИМИ ДІЇ ГОЛОВИ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ КУХАРЦЯ МИКОЛИ, ЩОДО НЕДОПУСКУ ЛЯСКОВЦЯ ОЛЕКСІЯ 28 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ, ЯК ДЕПУТАТА, НА ДВАДЦЯТЬ ДРУГУ СЕСІЮ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА НЕ ВКЛЮЧЕННЯ ЛЯСКОВЦЯ О.В., ЯК ДЕПУТАТА, В СПИСКИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

Простими словами, позов був поданий не до Дубровицької районної ради, а саме до Кухарця М.М., який є посадовою особою.
Посадова особа (Голова Дубровицької районної ради) пан Кухарець на рішення про визнання його дій щодо не допуску на сесію протиправними подав апеляційну скаргу. Ніби на перший погляд нічого страшного.

«Це його право і він ним законно скористався. Ось тільки замість оплати судового збору з власних коштів (зі свого карману), ВІН ОПЛАТИВ СУДОВИЙ ЗБІР З РАХУНКУ ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ!!!! Тобто, вирішив свої фінансові питання (сплату судового збору) за рахунок платників податків. Ось це, друзі, і є КОРУПЦІЯ В ДІЇ !», - зазначив далі пан Лясковець.

Отож, судячи з вищеописаного, ніби все зрозуміло. Але хотілося б додати, що корупційний стан в нашому районі в дії. Це можна сказати і про інші структури. Але кожен для себе вже знає, де процвітає корупція. І на питання: «Хто може запобігти проявам корупції?», люди скажуть одноголосно, що це все припинити має влада, яку ж ми і обирали. Але в кожного своє бачення даної проблеми, і викорінити прояви корупційної діяльності важко, проте цілком можливо.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
06-10-2018 19:20:12

Знайомий

Мені здається тут якась нестиковка! Як видно із статті - Лясковець подавав позов до Кухарця і саме його дії визнали протиправними. Звідси виходить, що і апеляцію мав би подавать Кухарець. Ми бачимо копію платіжки де платник судового збору Дубррайрада. . Тому тут є запитання: від чийого імені подавалась апеляція і чи прийняв суд її до розгляду? Якщо уявити що апеляцію подава Кухарець, то суд не мав права приймати її до розгляду, так як судовий збір сплачено не тією особою і його (збір) можна повернути назад. Якщо ж подавала райрада, то яким боком вона причетна до цієї справи, тому і тут суд має повернути апеляцію без розгляду, а судовий збір повернути. Отже на мою думку говорити про корупцію рано. Але аналізуючи цю статтю, одне точно можу сказати - що з такими юристи, які консультутють Кухарця по цій справі, корупція вже недалеко.

оцінити:

1 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!