Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

КУДИ ЙДУТЬ ГРОШІ?

13 лютого 2017 0

10 лютого на електронну скриньку POLISSYA.ORG дубровичанин надіслав лист:

Натрапив на таку інформацію: натискаємо для перегляду. По іншому як «сон рябої кобили» назвати цю інформацію не можна. Ніякої конкретики, якісь брєдові цифри, що не підкріплені нічим, тим більше всі послуги надані з переплатою.
Хотів би звернутися до адміністрації сайту «Моя земля, моє полісся» з проханням розпочати інформаційну кампанію з метою змусити міську раду та Будинкоуправління надрукувати інформацію, які конкретно послуги та в якому обсязі надані, скільки витрачено матеріалів. Щоб таку інформацію надали побудинково, та надавали її помісячно. Цьому буде шалений спротив, будемо чути що це неможливо, що скоріше закінчити війну на Донбасі чи полетіти на Марс. Прошу Вас розпочати цю роботу і можливо ми разом доб'ємося правди.
Р.S.: Прошу також опублікувати цей лист на сайті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЗАХИСТИТИ ПРАВО НА ЯКІСНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ


Шановний міський голово, зверніть будь ласка увагу на прохання жителя нашої Дубровиці! Хоча, напевно, не лише у нього виникло нерозуміння того, яким чином використались кошти, сплачені жителями багатоквартирних будинків за послугу утримання будинку та прибудинкової території за 9 місяців 2016 року. Будь ласка, якщо Вам це не буде надто складно, розмістіть для дубровичан детальну інформацію щодо вищеописаного питання. Заздалегідь дякуємо!

Ми ж, зі свого боку, розміщуємо під статтею лист-відповідь від виконкому Дубровицької міської ради, надісланого ГО «Сила Волі», щодо переліку послуг по утриманню будинків та прибудинкової території у місті. Сподіваємось, що ця інформація буде Вам корисною.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!