Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЛІЦЕЇСТИ – ВЕСЕЛІ І КМІТЛИВІ

23 березня 2018 0Вже чотири роки в Дубровицькому НВК «Школа-ліцей» за ініціативи директора Володимира Кушніра проходять змагання між веселими і кмітливими – КВК. Учням гра дуже подобається, це видно по високому рівні підготовки до конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР - ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ

Відбірковий етап відбувся 22 березня у приміщенні актової зали ліцею. Приймали участь три команди – 9-ПМ «Young Stars», І-1 «16+IQ-« та збірна команда «Рубероїд».

Всі команди продемонстрували якісний, інтелектуальний гумор на тему «Школа без уроків – вчителі без роботи». Було багато класних, веселих жартів, музичних номерів. Помітно, що учасники команд приймають участь у КВК із задоволенням та серйозно репетирують, готуючись до конкурсів, адже художній рівень виконання номерів дуже високий.

Журі у своїй думці були відносно солідарні, адже дві команди за підсумком всіх конкурсів отримали однакову кількість балів та пройшли до фіналу, який відбудеться у квітні. Трохи менше пощастило найменшим – команді «Young Stars».

На жаль, поки що КВК проводиться тільки в Дубровицькому НВК «Школа-ліцей». Але, надіємось, завдяки створенню молодіжного центру у місті Дубровиця, чудова традиція проведення КВК пошириться й на інші навчальні заклади району і талановиті, веселі та кмітливі учні різних навчальних закладів змагатимуться між собою. А ще – генеруватимуть нові ідеї та створюватимуть для себе яскраве і корисне дозвілля.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!