Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР: ЛАНЦЮГОВА РЕАКЦІЯ

13 березня 2018 2

Ідея створення молодіжного центру у Дубровиці багатьом припала до душі, адже це щось нове, прогресивне, молодіжне, перспективне. Після того, як питання було піднято під час звіту міського голови – інформація про створення такого центру почала поширюватись Дубровицею в геометричній прогресії.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІД ІДЕЇ ДО ПРОЕКТУ - ПЕРШІ КРОКИ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

І хоч міський голова так і не відповів на питання щодо підтримки чи не підтримки мерією ідеї створення молодіжного центру, втім він зробив команді ініціаторів величезний подарунок, адже після його звіту відбулась справжня ланцюгова реакція – люди обговорюють ідею один з одним, шукають інформацію про молодіжний центр, цікавляться. Саме тому нині завдання ініціативної групи молоді - забезпечити системний підхід у організації роботи молодіжного центру.

Перші результати:

Коворкінг


Настільний теніс

Креатив-студія

Майстер-клас "Ефективний антивірус"

На цьому тижні заплановані такі заходи:

14.03.2018, Середа. 19:00. Офіс ГО «СИЛА ВОЛІ». Настільна гра «Монополія».

16.03.2018, П'ятниця. 17:00. Тенісний клуб. Настільний теніс.

18.03.2018, НЕДІЛЯ. 19:00. Кіносеанс. Х/Ф "Кіборги". Дубровицький районний будинок культури.

Саме на ланцюгову реакцію поширення інформації і доводиться розраховувати ініціативній групі, адже чим більше молоді дізнається про системність функціонування молодіжного центру – тим більш масштабними будуть заходи, тим більше буде генеруватися ідей, тим ефективніше і швидше буде втілено цей молодіжний проект.

Слідкуйте за діяльністю молодіжного центру у Facebook – ГО «СИЛА ВОЛІ», використовуйте хеш-тег #freespace

Живіть активно, і діліться інформацією з друзями в соцмережах!

переглядів: 498

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
15-03-2018 08:34:09

w

Найголовніше у ідеї створення МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ це є те ,що САМА ІДЕЯ ВИХОДИТЬ ВІД МОЛОДІ.В нинішній час,повірте на превеликий жаль це унікальний випадок на ПОЛІССІ.Звісно ідея створення МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ не залишилася поза увагою влади,а саме головне поза увагою найбільших політичних гравців ,які готові відати все ,щоб заполучити цей проект напередодні майбутніх виборів.Всі говорять ,що молодь аполітична нічим не цікавиться це говорять ті ,які не вміють та не хочуть аналізувати.А якщо взавтра молодь візьме і прийде на вибори?За кого вони будуть голосувати це основна на сьгоднішній день інтрига.Інтрига для всіх тільки не для ВАШОГО МЕРА.

оцінити:

21 8
14-03-2018 07:21:12

w

Якби на звіті міського голови в будинку культури МЕР на задане йому питання стосовно ідеї створення в місті Дубровиця МОЛОДІЖНОГО ЦЕТРУ відповів коротко ІДЕЯ СУПЕР Я ЇЇ ПІДТРИМУЮ.Йому тоді весь зал би аплодував стоячи.Но на превеликий жаль цього не сталось мер в своєму виступі перейшов до особистостей .В першу чергу він принизив себе та свою молоду партійну команду.Я впевнений в одному в РОМАНА КОЛЮХОВА все ПОЛУЧИТЬСЯ і НАША КИЇВСЬКА КОМАНДА в це щиро вірить.

оцінити:

31 9

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!