Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЛЮДМИЛА ГУРА ЗАПЕРЕЧИЛА ЗВИНУВАЧЕННЯ ВЧИТЕЛІВ

22 січня 2018 1Справжній резонанс викликала наша стаття «Крик душі вчителя з громади», яку за декілька годин після публікації прочитало більше 1 тисячі людей. На наступний день головний фігурант статті – голова Висоцької ОТГ Гура Людмила Федорівна зв'язалася із редакцією.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРИК ДУШІ ВЧИТЕЛЯ З ГРОМАДИ

Людмила Федорівна була обурена опублікованою статтею та відразу заперечила всі звинувачення у свою адресу. Відповідний коментар вона опублікувала у нашій офіційній спільноті у соціальній мережі Facebook. Писали там свої коментарі з різними точками зору і інші читачі, адже ми – вільний і незалежний інформаційний ресурс, де кожен може висловлювати свою точку зору.

Проте, чергову сесію ради Висоцької ОТГ голова відмовилася розпочинати без з'ясування даної ситуації і суперечки з журналістами. Людмила Федорівна категорично заперечила всі звинувачення, зазначивши, що всі передбачені законом виплати вчителям виплатила у повному обсязі, та заявила депутатам, що її коментар у Facebook був видалений. Тому довелося прямо на сесії у присутності депутатів відкрити Facebook і продемонструвати опублікований коментар Людмили Федорівни аби відкинути звинувачення у однобокому висвітленні.

Таким чином виходить, що деякі вчителі скаржаться, що нічого не отримали, а голова громади доводить, що все виплатила. Де ж правда – поки з'ясувати не вдалося. Тим більше вчителі, які заварили цю всю кашу, на сесію так і не прийшли аби з'ясувати ситуацію на місці, дивлячись один одному у очі. Тому для встановлення об'єктивної істини доведеться писати запити аби отримати документальне підтвердження всіх виплат (якщо такі справді проводилися).

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
22-01-2018 19:02:58

ivanka

Треба на сесію запрошувати Суховича хай відповість перед своіми виборцями де він найшов таку Берію у юбці.Сухович разом з Киркевич .Стасюк,Шахом,Гурою такого понаробляли в районі ,що не один Петрушко не розбиреться.

оцінити:

63 16

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!