Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

МІСЬКУ БІБЛІОТЕКУ ОЧОЛИЛА ЛЮБИТЕЛЬКА ЙОГИ

07 грудня 2021 0

Учора, 6 грудня 2021 року в приміщенні відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту відбувся конкурсний добір на посаду директора централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДРА ЛАВОРА ВДРУГЕ ОБРАНО ДИРЕКТОРОМ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ


Директором централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради обрано Ольгу Михайлівну Лось, яка активно відвідує заняття з йоги та пропагандує активний спосіб життя.

Конкурсний добір здійснювався за результатами співбесіди з усіма кандидатами. Кожен, із яких, презентував свій проєкт програми розвитку Дубровицького БК на один і п'ять років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАЙСТРИНЯ ІЗ ДУБРОВИЧЧИНИ СТАЛА ЛАВРЕАТКОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ

Ольга Лось під час презентації проєкту своєї програми.

Співбесіда проводилася для оцінювання відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов'язків. Про це повідомили у відділі освіти.

До складу конкурсної комісії входили: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Микола Кухарець, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради – Ніна Стасюк, заступник начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради – Олена Рабешко та голова Дубровицької територіальної організації профспілки працівників культури – Світлана Бондаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ДУБРОВИЦІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ

Члени конкурсної комісії.

Ольга Лось змінить на посаді Тетяну Бойчук, яка очолювала централізовану бібліотечну систему Дубровицької міської ради до жовтня 2021 року. Нагадуємо, що Тетяна Михайлівна Бойчук трагічно загинула в страшній ДТП на Житомирщині.

переглядів: 3.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!