Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

У ДУБРОВИЦІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВОГО НАЧАЛЬНИКА МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ

01 грудня 2021 0

Заступник начальника Головного управління Національної Поліції в Рівненській області представив нового очільника поліції Дубровиччини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА ПОЛІЦІЯ ПРОСИТЬ ПОВІДОМЛЯТИ В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ КУРДІВ


Сьогодні, 2 грудня, заступник начальника ГУНП полковник поліції Руслан Стрельбіцький зачитав наказ начальника ГУНП полковника поліції Олексія Камишанського (від 01.12.21 року №244) про призначення майора поліції Володимира Михайловича Вальковця на посаду начальника Дубровицького відділення поліції №1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СУДДЯ ІРИНА ОБОРОНОВА ОЧОЛИЛА ДУБРОВИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД

Володимир Вальковець разом із заступником начальника ГУНП полковником поліції Русланом Стрельбіцьким під час службової наради.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції, Володимир Вальковець має практичний досвід, адже обіймав керівні посади не тільки у внутрішній безпеці та кримінальному блоці, а й працював у оперативних підрозділах.

Я думаю, що Володимир Михайлович спроможний із честю виконувати покладені на нього обов'язки. Дубровицьке відділення поліції характеризується лише з позитивної сторони. За останні роки не було суттєвих нарікань щодо роботи чи порушення дисципліни, але звертаюся до Вас, особового складу, я хочу бачити роботу в єдиному колективі. … Ми працюємо на довіру громадян! – наголосив полковник Руслан Стрельбіцький.


Хочу подякувати керівництву Головного управління Національної поліції за надану мені довіру. Будемо працювати з керівниками всіх силових підрозділів, а далі – покаже час! – додав майор поліції Володимир Вальковець.


Володимир Вальковець народився в селі Мочулище Дубровоцької ТГ. На посаді начальника Дубровицького відділення поліції Володимир Михайлович замінив уродженця Заслуччя майора поліції Руслана Твердого, який зараз перебуває у відпустці.

Нагадуємо, що на Дубровиччині триває спецоперація «Полісся». У рамках якої проходять масштабні навчання за участю підрозділів усіх силових структур, територіальної оборони та громадських формувань. Заходи спрямовані для нарощення охорони та захисту українського кордону з метою недопущення міграційної кризи та протидії протиправній діяльності.

переглядів: 4.1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!