Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ ВСТАНОВЛЮЮТЬ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ

10 грудня 2021 0

Працівники комунальної служби міста Дубровиця встановлюють новорічну ялинку на Майдані Злагоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЮДЖЕТ ГРОМАДИ "СХУДНЕ" НА 290 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ


У Дубровиці на Майдані Злагоди місцеві комунальники розпочали встановлення новорічної ялинки. Роблять це в присутності начальника Віктора Садовського.

Відкриття новорічної красуні заплановане в День Святого Миколая на 19 грудня. Чи буде проводити Дубровицька міська рада дитячі розваги та святковий концерт під час карантинних обмежень – наразі невідомо!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКА РАДА ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ПОСЛУГ КП «ТЕПЛОСЕРВІС»


переглядів: 2.5K


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...