Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

«НІЧНІ СТРІЛЯННЯ» НАСТОРОЖУЮТЬ ДУБРОВИЧАН (+ВІДЕО)

07 серпня 2018 5

На черговій сесії дійшло і до феєрверку в нашому місті.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК БУДЕ ЗНЕСЕНО (+ВІДЕО)

У багатьох містах України, зокрема і в нас у Дубровиці, полюбляють веселитися «на повну» і ніяк не може обійтися без «стрілянь вогником». Тому і було підняте дане питання на обговорення.

Дем'янець Ірина Анатоліївна, депутат від партії «Батьківщина» зауважила, що в кафе «Млин» були феєрверки на вихідних і люди скаржилися на це. Також запитала, чи дає дозвіл на дане дійство міська рада та чи можна якось цьому запобігти? Міський голова Богдан Микульський зазначив, що міська рада ніяких дозволів не видає. І коли на день міста цього року хотіли подарувати салют, то від нього відмовилися.

В Україні використання піротехнічних засобів офіційно заборонене. Але «салюти» в нічний час полюбляють запускати і в нашому місті, попри заборону.

Депутати зазначили, що тих, хто любить влаштовувати нічну «канонаду» з феєрверками мали б штрафувати за порушення спокою в нічний час і сума штрафу складала б 1700 грн. Проте це не лякає людей, адже коли вони витрачають такі кошти на гуляння, то штрафи вони можуть оплатити аби не мати проблем. Також депутати зауважили, що слід попереджувати власників кафе та ресторанів щодо таких гучних гулянок з феєрверками. Адже, це лякає людей та дітей, які хочуть спокійно провести час, а не чути «постріли» і лякатися. На даний час діє рішення виконкому міської ради про те, в які дні можна використовувати феєрверки (день міста, Новий рік).

Виходить, що справа боротьби з феєрверками у руках самих громадян. Утриматися від таких «веселощів» можна, проте в кожного своє бачення даної ситуації.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
09-08-2018 14:23:23

PETRO

Ваша мерія залякує бізнес і це уже незаперечний факт. Особисто бажаю "Млину "виграти всі суди і по земельному податку теж .

оцінити:

3 2
09-08-2018 14:20:06

PETRO

А то ,що в цетрі під вікнами вашої мерії продають самогонку ВИ депутатки від Батьківщини не бачите.

оцінити:

3 2
08-08-2018 08:28:15

K I M

Це такі "комфортні" обіцяні мером умови для бізнесу ???Краще ,щоб його вибрали мером Жадені .Коли йшла "Батьківщина" на вибори на чолі з нинішнім мером говорили одне ,а тепер заспівали зовсім по іншому ,як ВАС можна взагалі зрозуміти.Чи ви підприємців за людей уже не рахуєте?Тільки дай,дай і ще раз дай - одна вимога від бізнесу від Дубровицької мерії.Проте ,що ВИ ,я маю на уваз мерія зробили для бізнесу?А нічого .То тоті хоть не заважайте людям працювати ,а вірніше виживати.

оцінити:

13 6
08-08-2018 07:46:14

K I M

В "Млина" найкращий в "окрузі" адвокат і в цьому одна із основних причин "нявкання"депутатів від "Батьківщини".Мерія хоче "жирувати",а підприємці повинні з "шкури" вилазити ,що заробляти чиновникам на космічні премії та надумані надбавки.

оцінити:

13 5
08-08-2018 07:30:58

K I M

Не в феєрверках річ ,що тут не зрозуміло мер до кінця хоче задавити бізнес .Ті .що не пляшут під його дудку мерія хоче "нагнути",не подобаються їм "нескоренні" .На даний час ,мер поки,що не зрозумів одного, "МАЙЖЕ ВЕСЬ БІЄНЕС НЕ НА ЙОГО СТОРОНІ".Не подобається меру ,що бізнес виграє суди по найбільшим в регіоні ще встановлених в 2016 році космічних податках .А те ,що депутат від "Батьківщини "озвучила -мжна рахувати ,як пряма мова МЕРА.

оцінити:

13 5

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!