Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК БУДЕ ЗНЕСЕНО (+ВІДЕО)

06 серпня 2018 1

На сесії міської ради обговорювалися як завжди не менш важливі питання, які стосуються кожного з нас і потребують вирішення.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМУ Ж ДІСТАНЕТЬСЯ ТАНЦЮВАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК?

Зокрема, розглядалося питання про надання згоди на прийняття танцювального майданчика по вул. Макарівська, 2 із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Дубровиці. Зазначимо, що загальна площа даного об'єкта становить 320, 9 кв. м і знаходиться в центральному парку міста.

Начальник організаційно-правового відділу Драган Оксана Олександрівна зазначила: «Рішенням районної ради було вирішено передати безоплатно танцювальний майданчик із спільної власності територіальної громади району у комунальну власність міста. У них вона обліковується в якості індивідуально визначеного майна, в дійсності це повна розруха. Законодавчо передбачено, що при передачі майна потрібна згода органу місцевого самоврядування, в зв'язку з цим і винесено дане рішення».

Одноголосно було прийнято рішення про прийняття майданчика з подальшим знесенням в зв'язку з непридатністю.

Депутат Яцковець П. Л. (фракція «БПП») звернув увагу на те, що районна рада пропонувала залишити статус соціально-культурного об'єкта. На що міський голова Богдан Микульський додав: «Рішати, що там буде – все-одно будемо ми разом з вами, а не районна рада і так далі. Відповідно, будем визначатися».

Чи буде дана територія продана під чергову «забігайлівку» і скільки коштів надійде в бюджет міста? Такі питання хвилюють дубровичан.

Отож, в планах місцевого самоврядування до даного танцмайданчика є свій варіант. Наразі у Дубровиці немає громадського місця для проведення танцювальних вечорів під відкритим небом у теплу пору року. Адже, на жаль, це місце, де могли б проводити своє дозвілля молодь на сьогодні справді пустує.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
07-08-2018 14:22:47

Місцевий

Рада -радиться, рішало -рішає, земля -крутиться, вода -тече, сонце- гріє. все логічно:)

оцінити:

3 3

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!