Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РАЙОННИЙ ВІЙСЬККОМАТ ЗВИНУВАТИВ ПОЛІЦІЮ У БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

10 квітня 2017 0

Юрист Дубровицького районного військового комісаріату Леся Захарчук підняла питання про примусові приводи призовників органами Національної поліції України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЛОВЕСНІ БАТАЛІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


У п'ятницю, 7 квітня голова Дубровицької райдержадміністрації Микола Петрушко провів нараду із сільськими головами за участь представників Національної поліції України та Дубровицького районного військового комісаріату.

У ході зустрічі було розглянуто питання масового ухиляння від строкового призову на Дубровиччині.

Проблема набула розголосу після того, як військовозобов'язані почали ігнорувати повістки з вимогою з'явитися до військкомату. Керівництво Дубровицького районного військового комісаріату звернулося до служби Національної поліції України, щоб з'ясувати причини такої поведінки військовозобов'язаних.

На думку районного комісаріату місцева поліція ігнорує всі їхні звернення та ухиляється від покладених на них обов'язків, а саме: примусову доставку призовників (постанова Кабінету міністрів України №921).

Поліція, в свою чергу, заперечує свою відповідальність та закликає працювати спільно, а не покладати все на їхні плечі. Старший інспектор сектору превенції Дубровицького відділення поліції Петро Білоус запропоновував створити розшукові групи (комісії), до складу яких повинні увійти представники військового комісаріату та дільничні інспектори Управління поліції, які будуть займатися розшуком та примусовою доставкою призовників до місцевого військкомату. Також нагадав про недостатню кількість особового складу, тому поліція не може здійснити виконання закону в повній мірі.
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!