Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ШКОЛА ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА КОЛОНІЮ

23 листопада 2018 0

До редакції сайту «Моя Земля – Моє Полісся» надійшов лист від жителя Кореччини.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЗВІЛЬНЕНИЙ ДИРЕКТОР ПОВЕРНУВСЯ НА ПОСАДУ

В листі-зверненні описуються кричущі порушення у Великомежиріцькій школі-інтернаті Корецького району. Читач звертається до Романа Петровича Безсмертного аби показати, як працює школа-інтернат. З листа докладніше:

«Пане Романе, запрошую до нас на Кореччину, і подивіться яким життям живе Великомежиріцька школа-інтернат.

Чому у Великомежиріцькій школі-інтернаті останні 5 років не завершується ремонт їдальні? Скільки ще часу у спортивному залі буде їдальня? Куди дивиться санстанція? Чому діти не можуть там займатися спортом, розвивати своє здоров'я? А КОЖНИХ ТРИ РОКИ у закладі міняють котли. ЩО ЦЕ ЗА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ?

Часто по селі люди бачать, як вихованці інтернату БРОДЯТЬ без нагляду, бо нічим зайнятись, або ж, їх веде п'яний учитель. Минулого опалювального сезону, одним із працівників школи, який бував частенько п'яним у котельні (там весь час збираються всі ті, хто любить добряче випити) через що котел часто виходив з ладу та довгий час не працював, а діти мерзли зимою.

Діти крадуть курей по сусідах, скубуть їх на уроках, матюкають працівників, відкрито курять. Ходять по території школи та за її межами з металошукачами, копають залізо, а за ними вихователі, як наглядачі. Що мали б чогось корисного навчить: як прати собі одяг, якась участь у гуртках… На території садка люди прив'язують корів, кіз, коней, то ЖИВИМ КОЗАМ ВИХОВАНЦІ ВИКОЛЮЮТЬ ОЧІ. Яка ж це ЖОРСТОКІСТЬ до тварин.

Найстрашнішою ситуацією є те, що учні жорстоко, з методами насилля поводяться між собою та працівниками інтернату. 11 листопада 2018 року учні 9 класу, мало того, що між собою серйозно билися, а ще й побили учителів, які їх розбороняли: Чопко Г. та Федорчук О., яка була з синцями. На жаль, всі ці факти побиття учителів адміністрацією школи приховуються, мовляв, поганою буде репутація закладу, доведеться викликати міліцію, певний розголос. Не вживаються ніякі міри, навіть учителям не дозволяють знімати побої, пояснюючи тим, що це такі наші діти. А ЩО БУДЕ ДАЛІ, ЯКІ НАСЛІДКИ? А не доведи, Боже, критичними. Цю інформацію приховують і в обласній адміністрації. Анонімний лист направлявся до заступника голови РОДА Богатирчук-Кривко С. К. з проханням і надією вплинути, призупинити, попередити біду, бо вчителі бояться йти на роботу, а також за життя дітей і своє. А лист анонімний через те, що коли кажеш правду, то директор школи Соломчук П.І. і його невелика команда чинять тиск на працівників школи. Багато є таких, кого вже це дістало, але мовчать, бо хочуть працювати на роботі, адже в селі подітись ніде.

ЩО ЦЕ ЗА ЗАКЛАД ОСВІТИ ЧИ ЦЕ КОЛОНІЯ? І НАЙКРАЩОЮ є інформація, що в період Революції Гідності, у найтяжчий для нашої України момент, директором Великомежиріцького інтернату Соломчуком П.І. постачалися у м. Київ на антимайдан ящики з продуктами зі складу школи. ПРО ЦЕ НАВІТЬ НЕМАЄ СЛІВ !!!!!!!!»

Як бачимо, факти, які викладені у листі, викликають глибоке занепокоєння умовами проживання дітей у даному закладі. Влада не реагує на звернення громадян, а працівники закладу, так би мовити, є «рабами своєї праці» - робити хочуть, але бояться. Дуже страшно від того, що робиться в Україні, а ще страшніше, що діти стають жорстокими.

Незабаром Роман Безсмертний відвідає Рівненщину. Тому, якщо в когось є запитання до кандидата в Президенти, просимо надсилати листи на нашу електронну адресу: golovna.polissya@gmail.com.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!