Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ЗВІЛЬНЕНИЙ ДИРЕКТОР ПОВЕРНУВСЯ НА ПОСАДУ

22 листопада 2018 5

Рівненський апеляційний суд не лише визнав незаконним і скасував розпорядження Висоцького сільського голови Дубровицького району про притягнення директора Вербівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Анатолія Розановича до дисциплінарної відповідальності та дострокового розірвання з ним контракту, але й зобов'язав орган місцевого самоврядування сплатити поновленому на посаді директору 196 тис. гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу – 4 464 гривні допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та 10 000 гривень моральної шкоди.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ВІЙНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ З ВЛАДОЮ ВИСОЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Предметом розгляду в суді апеляційної інстанції стала скарга директора Анатолія Розановича на рішення Дубровицького районного суду від 6 червня 2018 року, яким місцевий суд відмовив позивачу у задоволенні позову до Висоцької сільської ради Дубровицького району про визнання незаконними наказів про накладення дисциплінарних стягнень, наказу про звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди.

Під час судового розгляду з'ясувалося, що в травні 2017 року розпорядженням Висоцького сільського голови директора школи двічі притягнуто до дисциплінарної відповідальності. А 23 червня цього ж року рішенням виконавчого комітету Висоцької сільської ради розірвано контракт з директором та звільнено його з посади директора Вербівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — дошкільний навчальний заклад».

ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ЗАТЯЖНИЙ СУД ОСВІТЯН ВИСОЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Рівненський апеляційний суд встановив, що директора двічі притягнуто до дисциплінарної відповідальності через невжиття заходів до безпечної організації навчального процесу та перебування дітей у школі внаслідок неповідомлення про існування відкритої штучної водойми як джерела небезпеки на території навчального закладу, а також відсутність на робочому місці 3 травня 2017 року.

Суд з'ясував, що директор школи неодноразово звертався до керуючого сектором освіти та сільської ради про необхідність встановлення паркана поблизу ставка, що виконує функцію протипожежної водойми, щоб обмежити доступ дітей до водного об'єкта. Це питання та інші, пов'язані з покращенням навчального процесу, директор вирішував 3 травня у Дубровицькій райдержадмінстрації, що підтверджується відповідною довідкою. Також у матеріалах справи є документи, що свідчать про професіоналізм, ініціативність, багаторічну плідну та сумлінну працю директора.

Суддя-спікер Рівненського апеляційного суду Сергій Хилевич повідомив, що апеляційну скаргу директора школи суд задовольнив частково. Суд апеляційної інстанції визнав незаконними і скасував розпорядження Висоцького сільського голови Дубровицького району про притягнення директора школи до дисциплінарної відповідальності та дострокового розірвання з ним контракту, а також зобов'язав орган місцевого самоврядування сплатити поновленому на посаді директору середній заробіток за час вимушеного прогулу, допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та моральну шкоду (пише Рівне-вечірнє).

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (5)
29-11-2018 21:00:27

Маркус

А що там відбувається? Не виконується рішення суду чи повторно звільняють. Поясніть, хто знає. Невиконання рішенню суду - це кримінальний злочин. Що каже Прокурор району?

оцінити:

34 1
29-11-2018 11:58:53

Виборець Полісся

Адміністративна реформа в дії !!!!!!!!!

оцінити:

32 2
29-11-2018 09:33:03

Спостерігач

Це ,що відбувається не просто публічна "порка" українського вчителя ,який не угодний Голові Висоцької громади ,в особі його принижується авторитет вчителя на селі.В той же час,Гура показує ,що громада -це таке собі "удельне князівство" і вона може поступити так з будь-ким хто не буде думати та робити так ,як вона скаже?Друге Гура публічно показує ,що вона і прокурор і суддя !!!Вона попросту ігнорує рішення Великого суду ,яке обов"язкове до виконання для Всіх ,но не для Гури !!! Наступне ,Гура своїми замашками показує прогалини адміністративної реформи в Україні.Виходить ,що таким ,як Гура , і не тільки ,не можна давати владу !!!На українця влада діє пагубно ,чомусь зразу "роги виростають ".

оцінити:

47 2
29-11-2018 08:50:38

Спостерігач

Сьогодні в селі Вербівка Дубровицького району ,як нам повідомили буде безкоштовне шоу .Запрошено два центральні телеканали та місцеві ЗМІ.Відбудеться виїздне засідання виконкому Висоцької громади ,який по сценарію Гури хоче влаштувати публічну "порку" директору,який вийшов з під контролю і з першого дня не пляше під дудку Гури.Все уже організовано , Гурою зрежесовано ,"лісова мафія все може" .А ,як з рішенням суду ???Гура головний суддя !!!

оцінити:

41 2
22-11-2018 17:45:18

Маркус

За регресним позовом до винних посадовців справа не стане, чи не так юристи? Не бюджету ж страдати за чиєсь неправильне рішення.

оцінити:

59 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!