Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ У ДУБРОВИЦІ ВІДБУДУТЬСЯ НЕЗВАЖАЮЧИ НА БРАК ФІНАНСУВАННЯ

30 грудня 2021 0

У приміщенні Дубровицького спортивно-оздоровчого комплексу відбулися засідання Дубровицької федерації футболу та організаційного комітету з проведення змагань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА ДЮСШ ОТРИМАЛА ПОДАРУНКИ ВІД МІСЦЕВИХ МЕЦЕНАТІВ


28 грудня на стадіоні «Горинь» у приміщенні новозбудованого Дубровицького спортивно-оздоровчого комплексу відбулися засідання Дубровицької федерації футболу та оргкомітету з проведення змагань.

На засіданнях були присутні: Олександр Котяш – головний спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради; Володимир Мазанович – голова контрольно-дисциплінарного комітету; представники спортивних команд Дубровиці, Осови, Колок і Сельця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЮНІ БОКСЕРИ З ДУБРОВИЧЧИНИ УСПІШНО ВІДБОКСУВАЛИ У ВАРАШІ

Незважаючи на брак фінансування, яке "передбачено" відповідним ПОЛОЖЕННЯМ відділу освіти, культури, туризму молоді та спорту Дубровицької міської ради, спортивні змагання в зимній період у Дубровиці – відбудуться!

Отже, на засіданнях оргкомітету та футбольної федерації було вирішено:

  • жеребкування Відкритого чемпіонату Дубровицької міської ради з футзалу-2022 «Пам'яті Героїв Небесної Сотні» відбудеться 12 січня 2022 року об 11 годині в приміщенні Спортивно-оздоровчого комплексу;
  • заявки на участь приймаються до 12 січня 2022 року до 10 години за адресою: м.Дубровиця (приміщення райметодкабінету), або на e-mail: dubrsport@ukr.net. Номер мобільного телефону для довідок: (096) 074 6451:
  • міні-футбольний чемпіонат «Пам'яті Героїв Небесної Сотні» стартує 15-16 січня 2022 року;
  • жеребкування традиційного турніру з міні-футболу «Різдво-2022» відбудеться 5 січня 2020 року об 11 годині в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу;
  • заявки на участь приймаються до 5 січня 2022 року до 10 години за адресою: м.Дубровиця (приміщення райметодкабінету), або на e-mail: dubrsport@ukr.net. Номер мобільного телефону для довідок: (066) 519 5149;
  • міні-футбольний турнір «Різдво-2022» стартує 8-9 січня 2022 року;
  • старт Відкритого чемпіонату Дубровицької міської ради з волейболу серед чоловіків заплановано на 30 січня 2022 року.
переглядів: 1.8K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!