Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ТАЛАНТИ НЕ СПЛЯТЬ: ТАНЦІ З ЗІРКАМИ В ДУБРОВИЦІ! (+2 ВІДЕО)

28 листопада 2018 0

В Дубровицькому НВК «Ліцей-школа» пройшла посвята в ліцеїсти.


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: ШКОЛА ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА КОЛОНІЮ

У ліцеї є свої традиції і одна з найкращих – це традиція посвяти в ліцеїсти. Учні неодноразово доводили своє право навчатися в ліцеї, де вони набираються нових знань і проходять обряд посвячення. І саме 27 листопада 2018 року став для них урочистим днем – ДНЕМ ПОСВЯТИ В ЛІЦЕЇСТИ…

На церемонії були присутні учні, вчителі, батьки та інші гості. Традиційне свято «Пишайся! Ти – ліцеїст!» відбулося в актовому залі.

З теплими словами привітань до всіх звернувся директор ліцею Кушнір Володимир Володимирович та словами молитви звернувся священник до юної молоді.

На танцювальному шоу дванадцять пар представили різні стилі танцю: чарльстон, модерн, вальс, диско, джайв, самба, танго, кантрі, контемп, рок-н-рол, афро-джаз, хіп-хоп.

В результаті голосування компетентного журі до фіналу пройшло 6 пар: Плескач Михайло Вікторович та Пришко Валентина; Таборовець Яна Станіславівна та Тимошок Олексій; Клімчик Ірина Василівна та Лясковець Олександр; Білотіл Мирослава Олегівна та Веленець Валентин; Гордєєв Василь Миколайович та Мунько Світлана; Красько Надія Вікторіна та Шишов Олександр. Ці жасливчики продовжать свій виступ у 2019 році.

Зазначимо, що «Танці з зірками» у Дубровицькому НВК «ліцей-школі» пройшов на найвищому рівні. Як і ліцеїсти так і вчителі між собою в цьому заході були партнерами та друзями. Приємно зі сторони бачити, які хороші відносини між колективом та учнями. В танцях учасники показали наскільки вони енергійні, драйвові, запальні, романтичні, пристрасні та веселі.

Учасниками танцювального заходу були: Тамара Михайлівна та Сергій Пришко, Сергій Володимирович та Соцкова Каріна, Наталія Анатоліїївна та Шиш Михайло, Любов Григорівна та Колода Олександр, Яна Станіславівна та Тимошок Олексій, Ольга Миколаївна та Веленець Валентин, Тетяна Василівна та Кедрук Петро, Василь Миколайович та Мунько Світлана, В'ячеслав Миколайович та Дубінець Анна, Ірина Василівна та Лясковець Олександр, Надія Вікторівна та Шишов Олександр, Михайло Вікторович та Пришко Валентина.

Бажаємо ліцеїстам та вчителям завжди залишатися такими веселими, енергійними та здобувати найвищі перемоги в освітянській родині!

ДОДАЄМО ВІДЕО! ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!