Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

В ДУБРОВИЦІ НЕВІДОМІ "ВОЛОНТЕРИ" ОШУКУВАЛИ ЛЮДЕЙ

20 вересня 2018 0

На Рівненщині правоохоронці затримали шахраїв, які під виглядом "волонтерів-афганців" видурювали гроші у людей.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗКОШТОВНИЙ СИР ЛИШЕ В МИШОЛОВЦІ!

В Дубровиці кілька тижнів тому, а саме 30 серпня, були «гастролери», які щиро співали і збирали кошти для потреб інших людей, обділених долею. Проте ніхто, мабуть, не задумувався, що це несправжні волонтери. Адже наші люди довірливі і тому кидали в скриньку гроші, хто скільки міг. А ще це був саме «базарний» день, четвер, і народу було дуже багато. Тож «артисти-волонтери» знали коли і куди треба їхати аби в черговий раз «здерти» з мешканців по кілька сотень купюр. Їх було троє: одна жінка і два чоловіка. Вони поставили свою палатку на зупинці, неподалік великого ринку. Біля них була аудіовізуальна апаратура, вони співали в мікрофон і їхній «концерт» не викликав ніяких підозрілих намірів.

Та їхні «благодійні» гастролі тривали не дуже довго. Якщо ще вони і змогли побувати в інших куточках нашої області та отримати задоволення від того, що їхня кишеня поповнилася, то вже цього тижня їх затримали у Березному. Так і закінчилося їхнє полювання за легкими грошима. У підозрілій діяльності "волонтерів" запідозрили місцеві жителі, які і викликали поліцію. Під час спілкування із цими «волонтерами» поліція з'ясувала, що вони родом з Одеської, Тернопільської та Кіровоградської областей. Із їхніх слів, представляють Татанбунарську районну спілку ветеранів Афганістану. Гастролюючи містами України, вони збирають кошти нібито для потреб нужденних. У гастролерів при собі виявили майже тридцять тисяч гривень. Відомо, що жодних облікових документів, договорів з людьми, які потребують фінансової допомоги, ці особи надати не змогли. Єдиними підтверджуючими документами виявилися кілька банківських чеків про переказ незначних сум коштів на рахунки третіх осіб.

Під час спілкування із працівниками відділу комунікації один з самозванців зазначив, що цього разу збирали кошти для відновлення музею у Татарбунарі Одеської області. Крім того, в одного з чоловіків поліцейські помітили обкладинку для паспорта із написом "Російська Федерація", хоча при собі мав документ, що посвідчує особу громадянина України. Голова Березнівського об'єднання учасників АТО Юрій Говядовський каже, що такі організації мають на меті не зовсім благі наміри, бо крім пропагування російської культури під виглядом українських воїнів такі групи наживаються на людях, які дійсно хочуть допомогти. Слідчі Березнівського відділу поліції продовжують встановлювати всі обставини події та спілкуватися з потерпілими, яких, зловживаючи довірою, ввели в оману та заволоділи їхніми коштами.

Ось такі самозванці бродять по Україні. На жаль, вони вже побували і в Дубровиці. І хтозна скільки тисяч вони вивезли від нас. Адже, ніхто не приглядався до їхніх документів і просто співчутливо опускали кошти для їхніх потреб. В нашому районі є дуже багато хворих діток, які потребують реальної фінансової допомоги і яких ми знаємо. Ось таким треба допомагати в першу чергу. І надалі, в разі підозрілих «волонтерів» у нашому райончику, слід викликати поліцію.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!