Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВЕЛИКА УКРАЇНА МОЖЛИВА!

29 жовтня 2018 25

Ніщо не захищає державу краще, ніж єдність. Однією з найбільших проблем сьогодні є прірва між державою і суспільством, яка може бути заповнена «русскім міром».


ТАКОЖ ДО ВАШОЇ УВАГИ: "Я НЕ ЧАРОДІЙ, Я НЕ ЧАКЛУН, Я ПРОСТО БЕЗСМЕРТНИЙ..."

Росія буде весь час «гріти» температуру на Донбасі, Азові. Але найгірше, що вона спробує розпалити вогонь в політичному центрі. Росія буде паскудити, аби не дати Україні стати сильною. Щоб наша країна встояла, потрібна єдність, сильна держава і сильна армія.

Український політик, майбутній кандидат в Президенти України Роман Безсмертний переконаний: в українців повинна бути своя ідея Великої України.

«Ми не претендуємо на чиїсь території. Але треба розуміти, що майже половина Росії — це Україна. Не з точки зору території, а точки зору духу, нащадків. Частина Польщі — це Україна. Так само частина Румунії, Угорщини. Ми не повинні зазіхати на чуже, але треба розуміти, хто ми, і бути собою. Не втягувати голову, коли йдеться про велич українців. Велика Україна можлива!», - переконаний Роман Безсмертний.

Політик виступає проти популізму та дилетантства в українській політиці. Вважає, що політика – це мистецтво управління державою. Обґрунтовує відновлення легітимності Конституції України, встановлення реальної політичної відповідальності влади за всі її дії. Безсмертний переконаний: основаною цінністю у державі має стати Людина та її права.

Тільки люди, які мають нове бачення, мають робити нову політику. Роман Безсмертний переконаний, що Велика Україна має бути там, де є українці. "Йдеться не про захоплення території, а про зміст і про дух. Це наш моральний щит. Якщо ми цього не зробимо, то ми себе не збережемо. Людей потрібно «інфікувати» ідеєю Великої України. Ми повинні над цим думати, над цим працювати і це втілювати. Тоді наше суспільство буде єдине. Адже це може стати новою національною ідеєю, що об'єднає нас", - сказав політик.
переглядів: 596

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (25)
10-11-2018 17:25:50

месний

шановний"ГІСТЬ" МУХА "багато" платить акцизного збору і вона уверєна , що не прийде до неї податкова , бо там люди мера!!

оцінити:

2 0
10-11-2018 16:33:36

Вадим

Ви знаєте ,що Ваш Роман Безсмертний "дуже зручний " політик якого не стидно розкручувати.Був на дні народженні ,зібралася компанія ,випили чаю і почали ,як завжди говорити про політику . Випливає те ,що Вашого Безсмертного знають і в цілому гарно відзиваються .Коли моя дружина ,яка ніколи не говорила про політику переглядала на роботі ваші світлини з Безсмертним ?Це уже чимось Ви добре її зачепили за живе ,як говориться.

оцінити:

2 0
10-11-2018 13:36:03

ІРИНА

Тут дівчата біля "Пасажа " говорять ,що соціологічним дослідженням від місцевої партії під назвою "Батьківщина" зацікавилась Прокуратура.Були нібито і дзвінки на "гарячу лінію " невдоволених жителів Дубровицького району ,які напряму звинувачують партійних волонтерів та їх босів за незаконний збір персональних даних ,які можуть стати за певних умов предметом для розголошення та використання в шахрайських схемах.

оцінити:

2 0
07-11-2018 16:08:36

ГІСТЬ

Якщо такі"МУХИ" представляють партію "Батьківщина" і ще поналітали різні мушки до неї ,які мусять відроблять "записні книжки" - елєкторат далі нікуди Батьківщини !!!! НЕ закривайте стоматполіклініку державну , бо вони вже беззубі .... до макітри...

оцінити:

15 1
07-11-2018 15:17:30

ІРИНА

Наша людина ,яка звісно вхожа в місцеву партейку під назвою "Батьківщина " вкотре просвітила .Платить їм Юлька від виробітку,а саме від кількості опитаних та належним чином оформлених респондентів .Одним словом ,що вибігав то і получив.Суму не називала но каже ,що Юлька платить гарно ,грошей не жаліє.Це її останній шанс, всі і вона це добре розуміє .Тому місцева "Батьківщина " і не тільки вони ведуть і будуть вести агресивну виборчу компанію .Так ,що всі стережіться "Батьківщина " розгулялася не на шутку.Дубровицька міська рада теж перетворилася на виборчий штаб.Баби туди бігають двадцять раз на день в без стуку відкривають до мера двері.Вже всіх там задовбали ,людям робити не дають.

оцінити:

15 1
07-11-2018 08:14:46

Виборець Полісся

Я правильно зрозумів ,що сама точна і правдива соціологія в Україні це у Вас на Дубровичинні від вашої місцевої політичної партії "Батьківщина".Особливо на фоні серед усіх віділяється місцевий авторитет Ніна ,яка більш відома по вуличному ,як "Муха" вона підібрала для себе найкращу команду соціологів ,а саме основним критерієм підбору був контингент ,який їй заборгував у приватний магазин .А Ви потім дивуєтеся чого Ваші заповнені анкети появилися в інтернетресурсах, валяються спорчені бланки на автобусних зупинках загального користування , а мнімі партійні волонтери беруть у Ваших стареньких батьків у руки паспорти ,що заповнити анкету ?Ви впевнені в тому ,що паспортні дані Ваших стареньких довірливих батьків набраними " Мухою" волонтерами не будуть вподальшому використані в можливих поширених в Україні шахрайських схемах ?Мене дивує чого мовчать юристи ,правозахисники .Хтось повинен дати правову оцінку діям Вашої місцевої "Батьківщини" та політичним бонзам ,які організували це соціологічне дослідження .Мали Вони право на розкриття Ваших персональних даних респондентів ?Та взагалі чи вони мали право проводити це соціологічне дослідження в інтересах своєї партії доручивши це проведення випадковим людям ?Як і для чого збирались невластиві для соціологічних досліджень паспортні дані респондентів та їхні мобільні телефони ?Яка гарантія того в яких цілях будуть використані в подальшому Ваші персональні дані .Де їхня анонімність ? в інтернеті добре ,що хоть додумалися коректором замалювати Ваші персональні дані про ,що на жаль не скажеш за ваші політичні вподобання ,які стали предметом загального публічного доступу іза халатності та непрофесіоналізму скоріше всього партійних волонтерів ,прихильників "Батьківщини" або просто заробітчан та тих хто мали боргові зобов"язання ,як у випадку з власником магазину мнімим депутатом Ніною по вуличному "Муха".Скажіть хто несе в цьому випадку персональну відповідальність за конфіденційність збереження даних респондентів та їх політичних вподобань ?

оцінити:

17 1
06-11-2018 15:28:54

ІРИНА

Людина вхожа в місцеву "Батьківщину" трохи просвітила шо до чого .Партійці проводять опитування і коли в анкеті доходять де потрібно прізвище ім"я та номер телефону їх посилають більшість на три веселі і не зовсім букви .Старші трохи краще відносяться до опитування, їх можна попросту надурити .Тоді і стають в нагоді ті списки взяті з картотеки міської ради.План і в Африці план ,а план для Юлі понад усе і ще за це щедро платять .Чого не дурити .Це називається статистика.Щоб Ви знали це ціла наука .Уже більше 17 років Юлю дурять і ніяк не можуть надурити.Ви можливо і не приймали участі в соціології від "Батьківщини" но це Ви так думаєте ,а з Вашими даними бланк уже давно заповнений і можливо в ньому Юля найкраща баришня на світі ,а Ви і не знали про це . Но це уже виходить,що більше Ваші проблеми.Вас та наверно і мене, уже давно внаглу використали .Слава партії , що ми без неї би робили.Не знаю чи сміяимся з цього, чи плакати .Бистріше плакати.

оцінити:

17 3
06-11-2018 14:08:25

ІРИНА

Сама правдива соціологія від Дубровицької "Батьківщини" .Штабісти побрали списки жителів в міській раді там же свій мер, і луплять на коліні статистику для Юлі .Піднімають штучно рейтинг партії ?Виходить кого Ви дурете ? і себе і Юлю .

оцінити:

19 1
06-11-2018 13:19:09

Рая

Це не соціологія ,а цирк безкоштовний під брендом "Батьківщини" .Вони навіть не говорять ,що з Юльчиної партії .Дівчата з вулиці Миру розповідали ,що по їхньому кусту старша Ніна вибачайте но "Муха" по вуличному .Вона себе представляє ,що депутат ,який вона депутат?може я що не знаю?Набрала собі команду "по запісі" тих хто їй винен в магазині і проводять соціологію ?Позорники .Дурять переважно старших людей.То це така Ваша соціологія під брендом "Батьківщини" ?Це Ви так бездарно тратете Юльчині гроші ?Їдея хароша тільки попала в дурні руки .

оцінити:

19 2
06-11-2018 11:57:52

Рая

На цей раз я уже розумніша і людей з місцевої Юльчиної партії не пустила в двір і собаку відв"язала .Нічого по хатах ходити.Ваші опитування по зипинках в Дубровиці валяються ,видно хтось спортив анкету ?Це така анонімність анкетування від "Батьківщини " ?Наняти 60 людей на платній основі для соціологічних досліджень тільки у Дубровиці по місту то скільки треба бабла мати? А коли наша Іра просила у Вас допомогу то ви прикинулися бідними ,як ваша центральна бомжиха.Кучеряво живете.Народ усе бачить.Згідна з Борисом та Вадимом дещо жостко ,але справедливо.

оцінити:

18 2

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!