Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

24 лютого 2017 6

6 лютого відбулась 15 чергова сесія Дубровицької міської ради. Серед питань затверджених у порядку денному найцікавішими були лише кілька. Саме їх ми зараз коротко й розглянемо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕСІЯ – НЕ ВОВК, В ЛІС НЕ ВТЕЧЕ


Першим серед них був звіт начальника комунальної служби міста Віктора Леонтійовича Садовського про роботу його підприємства за 2016 рік. Проте, депутати через кілька хвилин доповіді зупинили керівника підприємства аргументувавши це тим, що сам звіт усі вже прочитали, адже його було оприлюднено на сайті міської ради.

Віктор Леонтійович зауважив, що у власності підприємства перебуває транспорт якому вже понад 25 років і що У 2016 році вперше було оновлено його склад. Зокрема у 2016 році Дубровицькою міською радою були придбані:

 • трактор «Belarus-82.1» за ціною 470 тис. грн.;
 • лопату-відвал за 34,9 тис. грн.;
 • скреп-ніж за 30,0 тис. грн.;
 • мінітрактор SH-404-2 вартістю 190 тис. грн.;
 • снігоочисну лопату за 8 тис. грн.;
 • підмітальну щітку за 32,4 тис. грн.;
 • віброплиту вартістю 25,7 тис. грн.;
 • ранцеву повітродувку за 9,9 тис. грн.;
 • зварювальний генератор за 31,4 тис. грн.;
 • насос водяний з редуктором до поливно-мийної машини за ціною 29,0 тис. грн.

Далі, міський голова запропонував задавати питання та висловлювати свої зауваження пофракційно. Депутатів цікавила заробітна плата працівників комунальної служби міста; те, чому так мало адмінпротоколів про порушення правил благоустрою міста; також було запропоновано депутатам більше контролювати роботу підприємства. В основному усі фракції та окремі депутати висловлювали своє задоволення роботою комунальної служби міста у році що минув та запропонували визнати її задовільною, що було підтримано шляхом голосування.

Наступним депутати заслухали звіт про роботу комунального підприємства «Ринок» за 2016 рік, про який доповів його директор Юрій Євгенович Лосік. Про сам звіт, який заслуховували члени виконавчого комітету ми нещодавно писали, тому не будемо повторюватись. Нагадаємо лише, що зі слів директора КП «Ринок», за підсумками фінансово-господарської діяльності за 12 місяців 2016 року, підприємство отримало чистий прибуток на суму 235,2 тис. грн., що на 106,3 тис. грн. більше у порівнянні з 2015 роком

Далі, депутати задавали запитання та висловлювали побажання щодо роботи підприємства. Депутат Віталій Андрусенко запитав директора про те, з ким із суб'єктів господарювання у підприємства заключено договори на прибирання снігу у зимовий період. Юрій Євгенович на це відповів, що з багатьма, але, на його думку, найвигідніше працювати із приватним підприємцем Павлом Павловичем Голякою.

Депутат Віктор Краглевич висловив прохання «підмарафетити» центральний вхід на ринок. Василь Бабан запитав чи бере підприємство плату за місця, де продавці торгують стихійно. На це Ю.Є. Лосік відповів, що плати з таких продавців КП «Ринок» не бере. Також, депутат В.В. Бабан висловив пропозицію, провести перевірку комунального підприємства у цьому році.

Таїсія Дубінець зазначила, що згідно рішення №84 від 17 лютого 2016 року не всі зауваження комісії від попередньої перевірки були виконані директором комунального підприємства. Своєю чергою, Юрій Євгенович наголосив, що всі приписи комісії виконав. Віталій Андрусенко запропонував у місцях стихійної торгівлі роздати пам'ятки про це правопорушення та проводити рейди з відповіднім складанням адмінпротоколів.

Зрештою депутати проголосували за те, аби пунктом 2 включити до рішення перевірку підприємства за рік.

Останнім цікавим питанням ми розглянемо «адабрямс» депутатів на продаж земельної ділянки громадянці О.М. Петрушко по вул. Поштова, 9. Зауважимо, що це питання виноситься на сесію вже не перший раз. Проте, раніше воно не знаходило підтримки у депутатського корпусу. Та, як показало останнє голосування, депутати таки «здались» віддавши 18 голосів «ЗА» і 6 «ПРОТИ». Відтепер, підприємницька діяльність сім'ї керівника КП «Теплосервіс» М.М. Петрушко піде вгору. Цікаво, на які ще «неодноразові» питання у подальшому «вламають» депутатів – час покаже!

переглядів: 1K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (6)
28-02-2017 16:30:46

Володимир Рока

давно виїхав з рідного села в іншу область і часто перечитую ваш сайт .- подобаються новини про спорт, про хороших людей . Читав і популярні ваші статті і склалася така думка, що ще довго не буде порядку в країні. Ми киваємо все на столицю , а цій безгосподарності немає кінця на місцях - подати документи на спорткомлекс - немає фахівця, на тендер по харчуванню - те ж саме. Так це ж робота управлінь! Де-коли відвідую ринок, то дійсно ніякого покращення не відчув! В центрі також безпорядки. А робота міського голови здивувала - передивлявся телеміст - він взагалі показав себе з негативної сторони - не вмів відповідати на запитання. Але як вигнати ЗМІ - він компетентний та ще й в міліцію написав. Їду до мами - дороги розбиті , а зупинки без покрівлі і не пофарбовані. Та й сусіди розказують , що безробіття , в селі колгосп давно " нужні люди" розвезли. Передивлявся і різні відео - погоджуюся, що це дійсно "авгієві стайні".Ми хочемо кращого життя, але чи дочекаємося . А дубровичанам слід задуматися - чи потрібен такий мер!!!

оцінити:

8 8
28-02-2017 08:40:13

ПАВЕЛ

Не дивляться хто вякій партії - в РОЗБАЗАРЮВАННІ -ЄДІНСТВО разом з мером

оцінити:

9 8
27-02-2017 18:20:54

ВОВА

Ще обходять Дубровицю - а чи є безхозні будиночки, ділянки!!!!!

оцінити:

12 9
27-02-2017 16:05:11

Валера

Виходить що дуже вигідно бути чиновником або директором якогось комунального підприємства. Покерував як Петрушка Теплосервісом - і вигідний об'єкт з'явився в власності.Землю оформити нехай за п'ятим разом завжди допоможуть Друзі-Депутати пан Столярець з своїм УНП, Мер Микульський з Батьківщиною, Радикали Краглевичи (донечка влаштована в Раді, як то треба відпрацьовувати), безхребетні БППки....Такі справи - ми тут керуємо а ви тут Гавкаєте, Пишете ну в загальному не заважайте. НА цьому маленькому кораблику під назвою Дубровиця НЕ зміниться рівно нічого, поки такі управлінці не лишаться на березі Далі будуть дерибанити те що ще залишилося а залишилося не так і багато- Кінотеатр, танц-майданчик, Готель без підвалу, Ринок з Лосиком і старим бугалтером.Дальше будуть роздавати матеріальну допомогу своїм приближеним і дітям (як наприклад дуже нужденній пані Шах).Можна й далі наводити багаторічні приклади їх плідної Праці., але здається, що настав час ЗАДУМАТИСЯ.

оцінити:

14 10
27-02-2017 13:56:53

БУХГАЛТЕР

цікаво , що чистий прибуток 235,2 тисяч грн?????!!!!! якщо бухгалтер показує таку цифру прибутка , то він є БЕЗМОЗ.....Й - він хоч має ОСВІТУ?????
І до депутатів - люди загинули в АТО за вас - продажних???!!! і робите по договорняках - кого ви представляєте в Дубровиці ???? Де ваші звіти роботи за рік??? В мого сусіда вже 3 місяці лежать документи на розгляд - і ні гу-гу! Ви коли небудь переглядаєте роботу тих , які сидять в мерії і протирають штани за наші податки? Щоб за копійки продавать земельні ділянки,, а потім шукаєте спонсорів!!!

оцінити:

12 9
27-02-2017 10:17:44

Дубровичаночка

Чесно кажучи, набридло повторюватись з ринком. Уже багато написано і переказано, а хочеться запитати де результат ? На це питання можуть дати відповідь тільки правоохоронні органи. Сподіваюсь!
Комунальна служба, в міру своїх можливостей, працювала і працює . І в цьому тільки ЇХНЯ заслуга. ДЯКУЮ.
Найбільше обурює результат роботи цієї сесії наших обранців, а саме їхні договорняки що прослідковуються з голосування. Коли приймалося рішення "Про прдаж земельної ділянки Петрушко О.М. по вул. Поштова 9". Де таке видано, щоб земельна ділянка в центрі міста продалась за 1200 доларів коли за містом земля коштує близько 10 тис. доларів США?! За , які заслуги така щедрість від депутатів міста? З огляду на те ,що це рішення уже пропихають не одну сесію, Напрошується висновок -т зійшлись нарешті міські обранці ( кожен особисто ) в ціні з покупцем. А на що дивився міський голова? Про що я він і сам голосував ЗА . Питається скільки міг би міський бюджет отримати? За ці кошти не тільки плитку можна було б покласти до ЗОШ №1 ,а й розпочати роботу по капітальному ремонту каналізації в місті. Оце мало б бути, пане Микульський, Ваше першочергове завдання. А для цього потрібно працювати не на своє благо, а благо міста.
ГАНЬБА вам всім разом!
А нам, дубровичанам, потрібно бути більш поміркованими при виборі депутатів, які так дбають про місто!!!

оцінити:

18 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!