Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ВІДЗНАЧИМО ДЕНЬ МОЛОДІ ПО-ОСОБЛИВОМУ

22 червня 2018 0

24-го червня ми відзначатимемо дуже позитивне свято – День молоді.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЛОДЬ СТВОРЮЄ ЕФЕКТИВНУ КОМАНДУ

Молодь – найбільш активна частина суспільства, адже в усі часи молоді люди з блиском в очах і прагненням змін у серцях були рушійною силою розвитку, носіями нових ідей, реалізація яких в підсумку змінювала світ назавжди.

В сучасному світі основний осередок молоді – це студентство. Практично кожен згадує свої студентські роки, як один із найкращих періодів у житті, адже тоді ми сповнені юнацьким максималізмом і романтизмом і нам здається, що перед нами відкриті всі двері і сам Всесвіт сприяє у власному самовираженні і пошуку однодумців. У сучасній історії України студенти завжди відігравали провідну і часто героїчну роль – від захисників Крут до Революції на граніті, від Помаранчевої революції до Революції Гідності і захисту наших рубежів на Сході України.

Чимало талановитої молоді і на Поліссі, у нас, на Дубровиччині. Шкода, що у нашому місті немає вищих навчальних закладів і більшість талановитих випускників наших шкіл вирушають на навчання до великих міст, звідки рідко повертаються на малу батьківщину. Тим не менше, молодь нашого провінційного містечка та району прагне рости, розвиватися, шукати нові способи самореалізації та можливості для розвитку і втілення власних ідей, створює власний простір, беручи приклад зі своїх однолітків з інших міст і містечок України.

До прикладу, Дубровицький молодіжний центр «Вільний простір», який існує поки що тільки як ідея і молодіжний рух, без статусу юридичної особи і без власного приміщення, об'єднав з десяток позитивних і творчих молодих людей у єдину команду, метою якої є створення сучасного і комфортного молодіжного центру у єдиному універсальному приміщенні, де б кожен зміг знайти заняття собі до вподоби і корисно та цікаво проводив би час із однодумцями.

Нагадаємо, що автором проекту молодіжного центру «Вільний простір» є команда активістів із Громадської організації «СИЛА ВОЛІ», яка вже провела у місті та районі чимало заходів і проектів для молоді:

 • -Розваги та відпочинок (ігри «Мафія», «Монополія», «Крокодил»)
 • -Масові заходи (перегляд кіно, тематичні дискотеки)
 • -Студія декоративного дизайну (виготовлення виробів з картону)
 • -Організація зеленого туризму (похід «Стежками Князів Острозьких», сплав по річці Случ)
 • -Інформаційно-освітні заходи (майстер-клас «Вступ у мистецтво Photoshop»)
 • -Проект ЕКО-місто (інформаційна кампанія щодо роздільного збору побутових відходів, організація толоки тощо).

В планах ще дуже багато ідей і проектів, тому всіх, кому цікаво розвиватися і розважатися разом з нами – запрошуємо долучатись:

Facebook

Instagram

Twitter

Інші соціальні мережі

Нагадуємо також, що заходи для молоді 24 червня організовує і Дубровицька районна бібліотека:

 • 1.Фотозона та тематична книжкова фото сесія
 • 2.Командні ігри «Мафія» та «Крокодил»
 • 3.Перегляд фільмів
 • 4.Виставка робіт молодих фотографів
 • 5.Coffe break.

Початок о 14:00! Тож, молодь, збираємось святкувати своє свято у неділю в приміщенні Дубровицької районної бібліотеки! ;)

переглядів: 1K

оцінити:

 • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!