Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ ВІД ФРАКЦІЇ ПП «ВОЛЯ» ПОДАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ З ОПАЛЕННЯМ

26 січня 2018 18

Скандал із ситуацією з опаленням навчальних закладів прогримів не тільки на районному і обласному, а й на всеукраїнському рівні.

Депутати Дубровицької районної ради від фракції ПП «ВОЛЯ» подали звернення, у якому вимагають на найближчій сесії заслухати пояснення начальника Управління освіти Дубровицької райдержадміністрації Стасюк Ніни Іванівни щодо ситуації, яка призвела до зриву навчального процесу в закладах освіти міста та району та директора КП «Теплосервіс» Шаха Григорія Петровича про причину неналежного теплопостачання установ освіти.

Адже не тільки батьків, а й депутатів фракції ПП «ВОЛЯ» хвилює питання щодо подальшого розвитку ситуації, адже, як відомо, пального, яке закупили, вистачає тільки до кінця січня, а як буде здійснено забезпечення опалення у лютому і наступних місяцях – поки не відомо.

Про результати розгляду депутатського звернення додатково проінформуємо.

переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (18)
02-02-2018 08:14:28

ivanka

Ми уточнили інформацію, дійсно можливо неточність виникла за того ,що ВИ хотіли ,щоб ВАМ допомогли з роботою ?Якщо МИ говоримо про Михайла Яковця з Великих Озерів в якого велика родина ,який любить Сало і працював у банку?

оцінити:

42 3
01-02-2018 23:03:15

Михайло Яковець

Іванка, дякую за таку увагу до моєї персони, але я мушу відповісти. Не хочеться тут виглядати дуже мудрим, однак обіцянка, пропозиція і бажання працювати - це, як кажуть в Одесі "две (три) большие разницы". І хоча наші та нижченаведені коментарі вже й не стосуються піднятої теми, а моя відповідь може прозвучати ніби-то як якесь виправдання (особливо дивлячись на оцінки мого попереднього коментаря, де читачі мені не повірили), то відповім так - Ваша інформація не вірна. До виборів мені ніхто ніяких посад не обіцяв, а після них ЛИШЕ ПРОПОНУВАЛИ...І, повторюсь, я ОСОБИСТО ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ на жодну посаду не претендував і зараз немаю ніякого бажання працювати в державних структурах. Мені достатньо і 10 років державної роботи..

оцінити:

5 26
30-01-2018 22:27:55

ivanka

Публічно приношу вибачення перед Михайлом Яковцем .Може у мене не вірна інформаці ,але коли ВИ йшли в дупутати від БПП ВАМ обіцяли посаду?Проте свою обіцянку ці хлопці не ВИКОНАЛИ і судячи з моїх даних ВИ не один.Голові райради,теж пообіцяли?Знаю,що і колишньому голові сільскої ради Грицюку багато чого наобіцяли?Ви думаєте ,що я в Києві то нічого не знаю.ПОМИЛЯЄТЕСЬ...........

оцінити:

44 3
30-01-2018 14:03:28

ivanka

Ви знаєте,що таке ВТРАЧЕНА ВИГОДА.Постараюсь пояснити .В нас були замовлені квитки ,заброньовано готель і від усього ми відмовились ? Природньо ,постає питання чому і ким було прийняте таке рішення .Рішення боло принято особисто Василем Петровичем.Він сказав,що даний прект важніше особистої вигоди.Тому його помічник з ВАШИМ Романом беруть штурмом в хорошому смислі слова великі владні кабінети.Хто в житті добивається той не боїться трудностей.А Василю Петровичу його доброта окупиться сторицею .

оцінити:

51 5
30-01-2018 13:24:44

ivanka

Я впевнена,що ВИ раді мене чути,особливо найбільші корупціонери району .Чого пишу ,командировку на деякий час відложено мій колега бігає з ВАШИМ Романом Колюховим по МІНСОЦПОЛІТИКИ передруковують якісь документи я телефоную вони зі мною свараться щоб не заважала.Знаю тільки одне ,що Василь Петрович Яницький спільно з громадською організацією СИЛА ВОЛІ пробивають дуже потужний для Північних районів соціальної спрямованості проект .Побажаемо їм успіхів менше бюрократичних перепонів терпіння,а результат обов"язково буде в цьому я не сумніваюсь .

оцінити:

50 4
30-01-2018 03:00:40

Михайло Яковець

Хм...Іванка.. Я реклами не потребую.і її не замовляв.. З 2005 року не претендував, не претендую і в майбутньому не бачу себе на роботі в державних структурах. А стосовно моїх висловлювань, то скажу так - не люблю ширму.........

оцінити:

5 36
29-01-2018 16:12:26

ivanka

Дякую усім моїм дописувачам,особиста подяка Михайлу Яковцю за такими людьми майбутнє країни і ВАШОГО ПОЛІСЬКОГО краю .Боріться,не бійтися висловити свою думку хай ВАС бояться казнокради ,викривайте їх вони бояться ,що про їх корупційні схеми дізнається широке коло громадськості.Окремий РЕСПЕКТ та ПОВАГА до команди ВОЛІ та сайту .Чого пишу такі нібито прощальні слова скажу зразу казнокрадам не дочикаєтесь,а моїм дописувачам скажу ,що їду з командою в закордонну командировку.Усім бажаю успіхів та нових звершень.

оцінити:

49 4
29-01-2018 11:16:09

депутат

і тут воля не змогла промовчать...)))я їх часто не підтримую і в сесійній залі, хоча часто вони праві. Надоїло!!! Хочу сказать, те що думаю - граблять бюджет, землю - себе, племяникам, друзям. Посади - ЛЮБИМ ДРУЗЯМ! Сесії -- одні договорняки! Я не один це бачу......

оцінити:

27 3
28-01-2018 17:41:06

батько

добре, що Воля подала такий запит. Варто було б перевірити - чому така різниця в закупці опалення , зокрема в освіті і Теплосервісі. - в НАБУ все- та різниця- це невиплачені зарплати техперсоналу шкіл. Депутати , щось не піднімають ці питання . Якось в міській раді активніше працюють ваші депутати - Воля.

оцінити:

22 2
28-01-2018 09:59:52

ivanka

Шановний Михайло Яковець МИ зкомандою дуже дорожемо ВАШОЮ думкою ,але скажу більше дострокових виборів в цьому році н е буде.Пояснюю, по перше і основне не завершений процес децентралізаціі ,а це одна с основних вимог Европи ,цілком підтримую немае основного по якому принципу будем провидити вибори та в бюджеті на вибори не закладені кошти.А стосовно переможця покаже час .

оцінити:

51 1

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!