Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЯКА Ж СЕСІЯ БЕЗ СКАНДАЛУ, АБО ЯК ДЕПУТАТ ЛЮДЕЙ ЗАХИЩАЛА

24 квітня 2018 120 квітня відбулася чергова сесія Дубровицької міської ради. Більшість питань, що розглядалися – земельні питання. Але і тут не обійшлося без скандалу.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЯКУВАЛИ, ПРОСИЛИ, СКАНДАЛИЛИ: ЯНІЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Міський голова Богдан Микульський ніби наперед відчував, що атмосфера у сесійній залі буде напруженою, тому дуже просив не знімати впродовж сесії його особисто, а спрямувати камеру на депутатів. Чи то наш мер так не любить зайвої публічності і уваги, чи то просто менш впевнено почувається перед камерою, але й справді основними дійовими особами на цій сесії стали депутати.

Майже одноголосно голосували вони питання за питанням про надання дозволу на виготовлення земельної документації окремим громадянам, аж допоки не настала черга розглядати питання щодо виділення земельної ділянки громадянину Конюськіву.

Голова фракції ПП «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді Бабан Василь Валентинович запитав, чому саме Конюськіву надається дана земельна ділянка, невже більше немає бажаючих? На що завідувач сектору з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Катерина Пшенична відповіла, що дозвіл Конюськів отримав ще до 1 січня 2015 року, просто не виконав його.

Після цього розпочався скандал, в епіцентрі якого й опинився громадянин Конюськів. Міський голова і його прибічники почали пояснювати, що Конюськів – це інвалід війни та воїн-афганець (як і наш міський голова). Тут слово взяла депутат фракції «ВОЛЯ» у Дубровицькій міській раді, закріплена за даним округом, Тамара Петрушко, яка нагадала, що на даний час по вулиці Макарівській організовується гаражний кооператив, в дорадчий орган якого входить пан Конюськів. «Чому одним людям можна два гаражі, а викинули дитину-інваліда і воїна АТО?». Справа у тому, що у процесі створення гаражного кооперативу по вулиці Макарівській двом мешканцям дивним чином не вистачило землі, а саме – інваліду з дитинства та учаснику антитерористичної операції на Сході України. Тому за яким принципом міська рада вирішує, кому надавати землю, а кому ні – велике питання, і схоже, шукати відповідь треба в політичному контексті.

Богдан Микульський відповів депутату, що Конюськів не має жодного гаража. В результаті конфлікт переріс у протистояння політичних партій «ВОЛЯ» і «Батьківщина», адже громадяни, про яких йшла мова на сесії, підтримують різні політичні сили, отож, мабуть, через це і мають відповідні рішення по своїм питанням.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (1)
27-04-2018 10:50:13

житель Дубровиці

як так можна ділити людей на дві категорії!!! Ми є українці ,ми є всі жителі міста !!

оцінити:

7 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!