Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

ДЯКУВАЛИ, ПРОСИЛИ, СКАНДАЛИЛИ: ЯНІЦЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

06 квітня 2018 2

29 березня 2018 року Народний депутат України Василь Петрович Яніцький провів зустріч із сільськими головами Дубровиччини, аби безпосередньо почути про успіхи та проблеми жителів сільської місцевості нашого району.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШАХ V.S. СТАСЮК - ХТО ВИНЕН У "ХОЛОДНОМУ АПОКАЛІПСИСІ"?

Зустріч відбулася у сесійній залі Дубровицької міської ради. З самого початку Василь Петрович запевнив, що його мета – залучити на Полісся максимум ресурсів і можливостей, доступних йому, як депутату, у Києві. Так, зокрема, на наш виборчий округ №155 з депутатського фонду Василя Яніцького було скеровано приблизно 40 мільйонів гривень. Своєю зоною недопрацювання Василь Петрович назвав дороги у нашому окрузі. Проте, він висловив надію, що в цьому році завдяки співпраці з рядом установ і організацій в Дубровицькому районі відбудуться позитивні зрушення в сфері автомобільних доріг.

Згадав Василь Яніцький і про будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у Дубровиці, пообіцявши, що на завершення першої черги будівництва в цьому році буде виділено 20 мільйонів гривень. Проте наголосив, що місцеві ради (сільські, Дубровицька міська та Дубровицька районна) повинні не стояти осторонь в питанні співфінансування будівництва. Нагадаємо, у Дубровицькій міській раді фракція Української Народної Партії не підтримала виділення коштів на будівництво спортивно-оздоровчого комплексу, проігнорувавши позачергову сесію.

Розповівши про основні напрямки своєї роботи, як депутата, Василь Яніцький попросив сільських голів розповісти про свої проблеми і завдання, аби спільно напрацювати подальший план співпраці.

Розпочали з КЗ «Дубровийький районний ЦПМСД», керівник якого Островець Вікторія Михайлівна просила комп'ютери для створення електронного реєстру, наголошувала на необхідності проведення ремонту амбулаторій, та забезпечення сімейних лікарів службовими автомобілями.

Начальник Управління освіти Стасюк Ніна Іванівна дякувала за вже встановлені вікна, та просила замінити вікна ще в двадцяти закладах освіти, допомогти з ремонтом покрівлі Дубровицької ЗОШ №1 і ДНЗ №4, та відремонтувати спортзал в Дубровицькій ЗОШ №2.

Згадували і про народний стадіон на базі Дубровицького НВК «Школа-Ліцей». Василь Яніцький заявив, що в цьому році там вже має відбутися перший матч.

Колківський сільський голова Яцута Петро Петрович дякував за надану музичну апаратуру в сільські клуби і заміну всіх вікон в школах. Просив посприяти у реконструкції амбулаторії та ремонту садочку.

Туменський сільський голова Новик Алік Олександрович основною проблемою назвав погану якість дороги, з якої випливає наступна проблема – постійний ремонт шкільних автобусів. На що Василь Яніцький зазначив, що включив дороги Дубровиччини до Постанови Кабміну по фінансуванню дорожнього господарства України. Втім, цією Постановою КМУ передбачено лише 72 мільйони гривень на дороги місцевого значення в межах України, все решта – на дороги державного значення. Крім того, Служба автомобільних доріг у Рівненській області не вжила жодних заходів для того, аби отримати частину з цих коштів. В результаті наш округ отримав лише 8 мільйонів гривень на ремонт доріг державного значення. Проте, Василь Яніцький пообіцяв, що докладе максимум зусиль, аби дорога в селі Тумень була відремонтована однією з перших. Депутат розкритикував роботу Рівненської облдержадміністрації, яка, на відміну від інших, навіть не створила спеціальної комісії з автомобільних доріг.

Лісівський сільській голова Петрович Людмила Миколаївна подякувала депутату від імені громади за те, що відреагував на потребу замінити вікна у дитячому садку. Проблемне питання - дорога, розбита лісовозами. Також попросила гроші на будівництво церкви та придбання музичного центру в будинок культури.

Голова Висоцької ОТГ Гура Людмила Федорівна також висловила слова вдячності за виділені кошти на капітальний ремонт ФАП-у у селі Вербівка. 150 тисяч грн. за сприяння депутата було виділено на заміну вікон у Людинській ЗОШ. Також за сприяння депутата відкрили нову групу у Висоцькому дитячому садку. Дякувала і за покриття для футбольного поля у селі Людинь та пожежну машину. Скаржилася на необхідність капітального ремонту покрівель шкіл та розповіла про план будівництва амбулаторії, на що необхідно 3 мільйони гривень, при цьому співфінансування складає 20%. Також поскаржилася на поганий стан дороги.

Велюнський сільський голова Наумець Олена Михайлівна також розпочала з питання доріг. Теж просила допомоги у ремонті сільського клубу та дитячого садочку, у якому на дітей зі стелі капає вода. Олена Михайлівна також висловила подяку за встановлення дитячого майданчика у селі.

Бережківський сільський голова Красько Ганна Семннівна також висловила вдячність за допомогу у ремонті сільського будинку культури, який був у аварійному стані. Гана Семенівна відмітила, що Василь Петрович завжди відкритий до спілкування із сільськими головами. Крім того подякувала за допомогу у ремонту мосту. Серед проблем сільський голова назвала недобудований садок у селі.

Довго виступав Селецький сільський голова Голяка Павло Васильович, у якого, судячи з його виступу, певно, найбільше проблем. Але основна – судовий процес із «Нафтогазом». Нагадаємо, НАК «Нафтогаз України» подав позов до Селецької сільської ради ціною майже 19 мільйонів гривень, в якому просить стягнути з сільської ради кошти за будівництво газопроводу від Дубровиці до села Селець. Сільрада виграла перші дві судові інстанції, але Павло Васильович переймається за Верховний суд і просить Василя Петровича посприяти у даному питанні. Сільський голова обурився, зазначивши, що не бачить жодної підтримки з боку народних депутатів у цьому процесі. На що Василь Яніцький емоційно відповів, що не завжди депутат має вплив у Кабінеті Міністрів чи інших державних органах, але власне він намагається вирішувати питання громади всіма доступними методами. Та на цьому невеликий конфлікт сільського голови і Народного депутата не завершився, адже Павло Васильович висловив претензію Василю Петровичу і з приводу дитячого майданчика у Сельці: «Якщо державні кошти виділяються, то Ви не вмішуйтеся і не кажіть, що нам з ними робить» - заявив депутату сільський голова. Справа у тому, що на місці, де мав бути встановлений дитячий майданчик за державні кошти, виділені за сприяння Василя Яніцького, встановив майданчик благодійник Віктор М'ялик. «Йде змагання двох кандидатів у депутати. Я не винуватий, що поставили. Мені що, треба було сказати, щоб не ставили?» - виправдовувався Павло Васильович, перейшовши на підвищений тон. На що Василь Петрович відповів, що в цій ситуації спір може бути вже не тільки цивільним, а й кримінальним, адже на тому місці міг бути встановлений майданчик лише за державні кошти. «Мені нема чого змагатися з будь-яким кандидатом» - відказав Василь Яніцький, зазначивши, що до кінця своєї каденції прагне зробити максимум для нашого округу.

Далі передали слово Берестівському сільському голові Дашуку Миколі Павловичу. Серед проблем назвав занепад будинку культури у селі, відсутність амбулаторії, ремонт доріг, проблемне освітлення і відсутність стадіону. Просив допомогти з встановленням дитячого майданчику.

Багато проблем перерахував і Великоозерянський сільський голова Рябий Михайло Миколайович. Зокрема, рада у Великих Озерах переходить на дводенний робочий тиждень у зв'язку із відсутністю фінансування. «Просити у Вас нічого не буду, бо знаю, що нічого не поступить» - сказав Михайло Миколайович, який взагалі мав намір покинути робочу зустріч з Народним депутатом ще до її початку.

Соломіївський сільський голова Білотіл Олег Михайлович дякував депутату за музичну апаратуру і сценічні костюми для народного аматорського колективу.

Залузький сільський голова Олексійовець Віктор Миклайович просив допомоги у створенні спортивного майданчику, запевнивши, що спорт у його селі знаходиться на високому рівні. Василь Яніцький пообіцяв, що цілком реально цей майданчик побудувати.

Лютинський сільський голова Борсук Валентин Валентинович подякував за музичну апаратуру та заміну вікон. Особливих проблем Валентин Валентинович не виокремив, в загальному розповів про пріоритети роботи сільської ради, а це – розвиток сільського господарства і залучення інвесторів. Основна проблема – недостатнє фінансування, у зв'язку з чим сільська рада переходитиме на дводенний робочий тиждень.

Загалом, нарада виглядала досить продуктивно, робота Народного депутата в окрузі об'єктивно заслуговує на повагу, хоча, звісно, ще стоїть чимало завдань і проблем, які необхідно вирішувати спільно з сільськими головами, депутатами та громадою загалом.

переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (2)
21-04-2018 14:41:54

zenek

На цьому зібранні ваш мер говорив ,що в нього аж 95 відсотків довіри з майже семи тисяч виборців.Гарні соціологічні результати показує ваш мер.Залишається тільки ще зберегти такий потужний,надуманий мером результат.Бізнес уже побачив "заботу мера" та і більшість жителів вашого містечка особливо тих ,які живуть не в центрі.

оцінити:

25 5
21-04-2018 09:38:57

zenek

Як нам розповіли наші люди, перед початком зустрічі з НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ взяв незаплановане слово Ваш мер на якого без перебільшення "НАПАВ СЛОВЕСНИЙ ПОНОС".Постараюся пояснити ,що так заділо вашого мера .По перше ,чому цей захід відбувався в приміщенні міської ради?Цим показали вашому меру його місце.По друге, вашому меру дали зрозуміти "ПОРА ВИЗНАЧАТИСЯ".В кінці заходу всі зрозуміли ХТО В ХАТІ ХАЗЯЇН .Звісно ,що не ваш мер.Після цього заходу, мер ще більше тижня ходив по парку і плакався ,як йому не солодко живеться.Судячи з декларації ,це просто ігра на публіку і не більше .

оцінити:

34 6

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!