Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ЙШЛА, УПАЛА, ОТЯМИЛАСЬ – ГІПС!

31 січня 2017 7

На Дубровиччині люди ламають руки та ноги на слизьких дорогах. Щозими десятки дубровичан штурмують центральну лікарню з переломами кінцівок у зв'язку з тим, що комунальники неналежним чином прибирають тротуари.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: КОМУНАЛЬНИКИ ПРИБИРАЮТЬ СНІГ БІЛЯ МЕРІЇ


Цей рік теж не став винятком: днями місцева пенсіонерка йдучи із магазину по вул.Миру (центр міста – навпроти «Наша аптека») підсковзнулася на слизькому тротуарі та пошкодила кістку правої ноги. На місце прикрого інциденту викликали працівників швидкої медичної допомогу, які доставили потерпілу до центральної районної лікарні.

А тим часом у мерії запевняють, що посипальна та розчищувальна техніка працює постійно:

Мені, десь 16 січня, зателефонувала Людмила Родіна (головний редактор газети «Дубровицький вісник», – прим. авт.). Сказала, що хоче написати статтю, бо багато людей позитивно відноситься, як ми чистили сніг 14-15 числа. Вона сказала, що пам'ятає, як у 2013 році чотири дні не прибирали. Коли сніг чотири дні лежав, а його ніхто не прибирав, то було нормально, – хизується мер Богдан Микульський.
переглядів: 1K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (7)
03-02-2017 18:50:39

Петро

Головного Комуналmника та Мера на сесію - визнати работу не задовільною

оцінити:

4 2
01-02-2017 17:48:23

гість

На фото - потерпіла Наумець Ольга, син якої зараз в АТО., Комунальники не мають поваги до людей. Директора КОМУНАЛЬНИКА в АТО!!

оцінити:

4 1
31-01-2017 14:32:26

житель Дубровиці

Шановний сайт візьміть статистику в травматалогії і оприлюдніть! І побачимо роботу міської ради.

оцінити:

10 4
31-01-2017 12:56:05

Володимир Годунко

Щоранку вожу дитину в школу і щоранку бачу, як люди ходять по тротуарах, ковзаються і падають. Ніхто нічого не посипає, не розчищає. На "Посьолку" одна працівниця жеку на санчатах регулярно возить пісок і посипає стежки ( нехай Природа дарує їй міцне здоров'я ). "Дубровицький вісник", имхо, уособлює Табакі з "Мауглі".
Також хочу додати. Багато тротуарів міста, поза центром, забиті снігом. Можна побачити наступне: лишень маленька стежечка з'єднує проїжджу частину і хвіртку брами будинку. Якби люди самі розчистили частину тротуару, яка прилягає до їх ділянок і посипали попелом, чи ще чимось, як це робить Олександр Левчик, впевнений, і травматизму було б менше, бо сподіватись на владу і комунслужби марно, адже ноги ламають прості люди, а не "керівники" міста, під вікнами яких асфальт дійсно розчищується.

оцінити:

17 4
31-01-2017 11:57:24

ДІД МОРОЗ

Та що Ви кажете! Як в 2013 році було - пам"ятаєте, а як в 2017 - ні? Вулиця Шевченка (біля соціального магазину і "Комфорту"), снігу як випало по коліна після Нового року, так два тижні і лежало. Поки свята не закінчилися. Машини грузнуть, люди бродять по коліна в снігу, під яким слизький лід. Та сама ситуація навпроти "Серпа" була. Це ж центр! А що говорити про окраїни! Сніг не прибраний, лід не посипаний. Аби новий трактор купили. А де видно роботу того трактора? Головне, що вилизано все біля РДА і міськради...

оцінити:

13 6
31-01-2017 11:21:01

Борис

Тільки що журналісти з Вісника йшли швидко до міської ради , щоб фоткать як посипає трактор дорогу . На замовлення ?????

оцінити:

11 5
31-01-2017 10:58:27

житель Дубровиці

на фото видно, що ЦЕНТР МІСТА не посипаний піском. А що говорить про окраїни міста? Та хоч би піску порозвозили, то люди біля свого будинку посипали б, так як Саша Лєвчик, так немає чим посипати.!!!! З переломами кожного дня збільшуються люди. Йдіть до мерії- хай дадуть на гіпс.

оцінити:

18 4

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!