Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

З 1 СІЧНЯ У ДУБРОВИЦІ ЗНАЧНО ПОДОРОЖЧАЄ ПРОЇЗД У МІСЬКИХ МАРШРУТКАХ

31 грудня 2021 0

Разовий квиток на проїзд у громадському транспорті Дубровиці становитиме 8 гривень. Їздити дешевше зможуть лише категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕПУТАТ РАЙРАДИ ВІТАЛІЙ ПЕТРЕНКО: "НЕХАЙ ВСІ МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ"


Разовий проїзд у міському громадському транспорті Дубровиці з 1 січня 2022 року становитиме 8 гривень. Підвищили тарифи члени виконавчого комітету Дубровицької міської ради на черговому засіданні 13 грудня.

У мерії "переводять стрілки" на перевізників, які бідкаються, що під час карантинних "обмежень", нібито, зменшилася кількість пасажирів, відтак обслуговування транспортних засобів (за версією маршрутників), значно перевищує прибуток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАРШРУТКА ПО 8 ГРИВЕНЬ: У МІСЬКІЙ РАДІ ПІДВИЩАТЬ ТАРИФ НА ПРОЇЗД

Встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в м. Дубровиця в розмірі 8,00 грн. Рішення набирає чинності з 01 січня 2022 року. Головному спеціалісту фінансово-економічного відділу (Вікторія Марциневич) оприлюднити рішення на офіційному сайті міської ради в мережі інтернет. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21 листопада 2018 року №173 «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху в м. Дубровиця». Контроль за виконанням даного рішення доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Юрій Яременко). – йдеться в офіційному повідомленні на сайті міськради.

Члени виконавчого комітету під час засідання 18 листопада 2022 року.

Власники маршрутних-таксі запропонували підвищити вартість проїзду від 5 до 8 гривень! Обидві сторони впевнені, що вищезгадане рішення працюватиме на користь учасників руху. Мовляв, підвищиться комфорт під час пасажирських перевезень.

Наскільки це рішення є обґрунтованим вирішувати тільки дубровичанам, які їздять на роботу в брудних і холодних міських маршрутках.





переглядів: 1.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!