Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

БЕЗРОЗМІРНИЙ ФАСАД ДНЗ №5

29 вересня 2016 10

Внесення змін до міського бюджету справа звична, але подекуди дуже цікава. Так, на 11 сесії міської ради, яка пройшла вчора, одним із пунктів таких змін стали плани щодо витрат за рахунок коштів бюджету розвитку, серед яких 52 тис. грн. хочуть додатково виділити для ДНЗ №5.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВПАЛА ВОДОНАПІРНА ВЕЖА


Під час обговорення цього питання голова бюджетної комісії Таїсія Дубінець зазначила, що у неї та членів комісії є дуже багато запитань до завідуючої вищеназваного садочка. На попередній сесії, коли комісія готувала питання по оплаті праці вони протоколом вирішили, надіслати листи дошкільним навчальним закладам відповіді на які, мали б показати реальну картину використання виділених для ДНЗ міськрадою коштів та чи правомірно вони між ними розподілені.

Серед відповідей надійшов і лист від садочка №5, який дуже здивував, адже керуюча Ялина Котяш «послала» комісію у фінансовий відділ міськради, якщо їм потрібна інформація щодо її фінансової діяльності. Така зухвала поведінка звісно ж обурила, тому голова комісії Таїсія Дубінець попросила міського голову, зобов'язати вищеназвану керуючу прозвітувати перед депутатами про використання коштів, які за ці роки виділялись на облаштування фасаду. Також, вона попросила надати всі документи які стосуються фінансової діяльності ДНЗ для скрупульозного опрацювання із залученням до їх вивчення житлово-комунальної комісії, якщо остання забажає.

Ніхто не знає хто виконавець робіт по утепленню фасаду і де для цього закуповуються матеріали – зазначила вона.

Своєю чергою мер Богдан Микульський сказав, що кошторис утеплення приміщень ДНЗ становить близько 760 тис. грн. З них залишилось виконати роботи на 156,142 тис. грн.

Треба виходити з того, що діти невинні у цій ситуації – наголосив міський голова.

Також він пообіцяв, що на наступній сесії депутати заслухають звіти усіх керуючих дошкільних навчальних закладів, а відповідно треба підготувати запитання, аби ті відзвітувались за кожну копійку. А зараз якщо є можливість, то треба виділити ці кошти, адже це заради тепла дітей.

На це, голова фінансової комісії зауважила, що спершу треба перевіряти, а вже потім виділяти кошти, оскільки все відбувається безконтрольно. Як приклад, вона навела випадок, коли у розпалі фінансово-господарської перевірки керуючий КП «Будинкоуправління» вигнав її з кабінету, не надавши необхідної документації!

Своєю чергою вищезгаданий керуючий Сергій Столярець вирішив внести «ясність» у питання з дитсадком. Він заначив, що по діючому об'єкту ДНЗ №5 є в наявності вся кошторисно-проектна документація, яка пройшла експертну оцінку у відповідності з усіма необхідними нормами.

На кожному акті по виконанню робіт є печатка і підпис найнятого замовником інженера, а роботи виконує комунальне підприємство КП «Будинкоуправління». І я не бачу тут нічого особливого, що б потрібно було контролювати! Всі матеріали закуповуються в офіційних виробників і якщо комісія хоче, то може взяти і все подивитись – ніхто й нічого не приховує – зазначив він.

Зрештою, за пропозицію вилучити 55 тис. грн. із проекту рішення депутати проголосували наступним чином: «за» – 1; «проти» – 10; «утрималось» – 11. Тож, питання лишилось серед змін до міського бюджету 2016 року. Проте заставляють задуматись над цією ситуацією 11 депутатів, які утримались від рішення, що можна розцінити як недовіру до діяльності керуючої ДНЗ №5 у виконанні фасадних робіт якій, «допомагає» комунальне підприємство «Будинкоуправління» на чолі із керуючим Сергієм Столярцем.

Цікавим є той факт, що упродовж попереднього скликання депутатів міської ради фракція «ВО «Батьківщина», усіма можливими методами, протистояла постійному та неконтрольованому виділенню коштів на дитячий садочок, яким керує Ялина Олександрівна. У своєму звіті вони писали:

Ось так, депутатська фракція «ВО «Батьківщина» мислила ще рік тому. Проте вчора, Богдан Микульський показав зовсім інший напрямок, виявивши свою лояльність до керуючої ДНЗ №5. Тож, висновки робіть самі!
переглядів: 2K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (10)
11-10-2016 20:12:49

АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ

УВАГА! ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ КОМЕНТАРІВ ДО МАТЕРІАЛІВ НА САЙТІ
«МОЯ ЗЕМЛЯ – МОЄ ПОЛІССЯ»

Якщо ви маєте бажання прокоментувати статтю на сайті, вам потрібно:
1. Вказати ваше справжнє прізвище та ім'я;
2. Вказати діючу електронну адресу;
3. Підтвердити електронну адресу.

Дякуємо за розуміння, та запрошуємо до продуктивної та відкритої дискусії на нашому сайті!

оцінити:

0 0
10-10-2016 21:54:39

Тома

Щоб я не луснула то я звернулася з офіційною заявою до відділу боротьби з економічними злочинами нацполіціі щодо перевірки фінансово господарськоі діяльності Дубровицькоі міськоі ради з окремих питань де е і ДНЗ 5 . Не можна безнаказано роками красти кошти у наших зВами діток .

оцінити:

0 0
10-10-2016 10:35:21

Тома

Усім нам гарного тижня і нових звершень.ХАБРНИКАМ Столярцю Ялині та іхньому кришувальнику Микульському щоб Ви подавилися грошима що крадете у дітей.

оцінити:

0 0
09-10-2016 10:59:59

Тома

Шановна дописувачка Люся не путайте сюди Оксану всі знають яку. В Батьківщині обідили мого сина не підтримали коли це було потрібно а у Вас на той час була така можливість .То що у Вас прогнивша партія я зрозуміла давно тому від вас тікають люд пішли Ліля Гладка та Оксана Контратюк на порозі стоять Годунко Валентина та Романівна з Антонівною які глибоко розрозчарувались в своему ідолі хабарнику Микульському.Хіба Годунко Валентина заслуговуе на те що іі син Микола секретар міськоі ради бігае Микульському по пляшку чи те що Ялина з Столярцем продовжують дальше наживатися але тепер конверти носять не Кузьмичу а Микульському.Всі зрозуміли що Годунко Валя уже перший крок зробила не прийшовши на останню продажну сесію.Проте фактично вона завела того блазня Микульського на грошовиту посаду.Прошу не путати інших людей до моеі особистоі образи на Батьківщину .

оцінити:

0 0
08-10-2016 22:37:05

Тома

Шановний Богдане хіба це мае значення депутат чи проста жителька міста в якому народилася в якому виросли моі діти просто мені соромно перш за себе що ми нічого не можемо поміняти в цьому місті .Вибирали надіялися на порядочність а насправді поміняли шило на мило і не більше.На превеликий жаль гроші роблять свою темну справу і перед ними не встояв ні Кузьмич ні Микульський .

оцінити:

0 0
08-10-2016 09:08:58

Тома

Насторожуе те що це не едина корупційна схема яка існуе в міській раді і була викрита депутатами та винесена на загальне обговорення кореспондентами сайту за що ми ім дякуемо .Скажіть Шановні чи прозоро поступають кошти від роботи Великого і Малого ринків хто і коли іх перевіряв можливо Лосік і дальше почетвергах носить конверти з баблом Микульському куди поступають і в якому обсязі кошти від роботи автомийки на територіі Домоуправління від продажі Столярцем піску з кареру поблизу села Берестя з ким діляться відками при закупівлі контейнерів для вивезення твердих побутових відходів .Пропуную заслухати за рік роботи міського голови на центральній площі міста Дубровиця хай народ запитае Микульського і відповість як ним хабарником виконуються пункти передвиборноі програми що він зробив для города та для громади де його чесність та прозорість де взагалі совість .Скажіть що в городі змінилося які реформи можна чекати від роботи Пшеничноі та великого юриста Марини Столярець .Яких великих звершень можна чекати від Микульського коли він залежний від Колоди Столярця Кіркевича який вибив для нього у свій час посаду Комісара .Ці хлопці керуються одним побільше вкрасти та просунути своі бізнесові пректи типу Шоколаду будівельноі компаніі з міста Рівне бізнеспартнерів Колоди відкрити Інтербетон влаштувавши сина Микульського на теплу грошовиту посаду.Закупити у Голяки Колоди тротуарну плитку типу старе місто яка до весни не доживе отримати за це відкат і говорити що я найчесніший в Украіні міський голова .

оцінити:

0 0
07-10-2016 10:00:06

Роман

Олег, з приводу статистики сайту - скоро буде стаття на цю тему за даними Google Analitic. Адже це дані, які хочуть знати наші рекламодавці. А вони, повірте, для них будуть дуже оптимістичними. Також закликаємо наших читачів писати на електронну адресу або в коментарі теми, які б вони хотіли бачити на сайті, що турбує в першу чергу.

оцінити:

0 0
07-10-2016 09:16:34

Тома

Шановний Олеже тут в районі демократичними змінами навіть не пахнить назміну одному хабарнику Кузьмичу прийшов інший ще коварніший чорний полковник Микульський .В твоему і моему городі процвітае корупція та беззаконня хто платить той і прав.Саме обідно те що люди коли голусували за того блазня Микульського то вірили на кращі зміни проте напривиликий жаль в городі дальше мають місце договорняки фактично городом керують Колода Столярець та його величність Долар.

оцінити:

0 0
05-10-2016 19:28:57

Тома

Скільки не давай Ялині вони разом з Столярцем провернуть через його магазин та дадуть на мохнату лапу Микульському.Ганьба такій місцевій владі .Депутатам слід проаналізувати скільки коштів за останні роки давались Ялині то Ви упадете в обморок.Якщо роками красти з фасаду то можна непогано жити цій братві.Громадськості слід взяти на контроль казнокрадів.Насторожуе те що совісті в людей взагалі немае красти у дітей це всенародний позор і ганьба.

оцінити:

0 0
03-10-2016 13:34:41

Віталій Гнедько - Мєсній

Потрапити до сільського садочку велика проблема. Наприклад: колківський садочок без вільних місць.

оцінити:

0 0

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!