Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЧАНИ ТАКИ ЗАПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ: ВИКОНКОМ СУТТЄВО ПІДНЯВ ТАРИФ НА ВОДУ

17 лютого 2022 0

10 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубровицької міської ради восьмого скликання, на якому вирішили суттєво підняти тарифи на воду. Нагадуємо, що на цьому ж засіданні тарифи на свої послуги підвищив КП «Теплосервіс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКРАДА НА 300 ТИС. ГРН. ПОПОВНИЛА СТАТУТНИЙ ФОНД «БУДИНКОУПРАВЛІННЯ»


Дубровицька міська рада підвищила тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів. На думку виконавчого комітету та керівництва КП «Міськводоканал» підвищення є економічно-обгрунтованим. Рішення виконкому (№31 від 10 лютого 2022 року) набуває чинності з 1 березня 2022 року.

Юрій Аркадійович (заступник міського голови – прим. авт.), я Вас попрошу, вивчити питання реорганізації чи об'єднання. Щоби за рахунок об'єднання двох підприємств, зменшити адміністративні витрати, бо вже не маємо куди піднімати тарифи – анонсував мер Дубровиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯКИЙ СКАНДАЛ: ДУБРОВИЦЬКИЙ МЕР НЕ ПІДТРИМАВ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

«Міськводоканал» – складне підприємство! У нас чотирнадцять свердловин, вісім населених пунктів, 113 кілометрів мереж: 78 по водопостачанню і 36 по водовідведенню. У районних центрах Рівненської області такого немає! Це найбільше підприємство області, якщо не враховувати «Рівневодоканал» – виправдовується директор КП «Міськводоканал» Микола Стовба.

Нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення:

  • централізоване водопостачання для населення за 1 м. куб. з ПДВ — 25,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ — 64,00 грн.;
  • централізоване водопостачання для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ — 64,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для населення за 1 м. куб. з ПДВ — 45,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для бюджетних установ за 1 м. куб. з ПДВ — 101,00 грн.;
  • централізоване водовідведення для інших споживачів за 1 м. куб. з ПДВ — 101,00 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКРАДА ОГОЛОСИЛА 2022 РІК – РОКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ

З метою своєчасного контролю за роботою комунального підприємства «Міськводоканал», пропоную внести зміни до проєкту рішення. Прошу включити табличку «Структура тарифів на централізоване водопостачання й централізоване водовідведення комунального підприємства «Міськводоканал»» (файл), де зафіксовані всі зміни за які ми сьогодні проголосуємо. У разі відхилення від цих змін, комунальне підприємство має право вносити розрахунки на коригування тарифів – запропонував заступник міського голови Юрій Яременко.

Отже, міськрада зобов'язала комунальне підприємство «Міськводоканал» щомісячно надавати виконавчому комітету Дубровицької міської ради стан виконання структури тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, звіт про фінансово-господарський стан підприємства загалом та щоквартально форму статистичної звітності 1С-водопостачання, водовідведення, з пояснювальною запискою в разі відхилення показників складових витрат у затверджених тарифах від фактичних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ БІЛЬШЕ НЕ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ САРНЕНСЬКОЇ РДА

Члени виконавчого комітету під час засідання 10 лютого 2022 року.

У разі зміни, упродовж дії тарифів, певних обґрунтованих витрат, у яких виникає різниця між затвердженими тарифами та фактичними витратами, джерелом відшкодування різниці в ціні є кошти, які залишаються в розпорядженні підприємства від реалізації проєктів капітального характеру на об'єктах водопостачання і водовідведення, які фінансуються з міського бюджету та видатків передбачених на різницю між встановленим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуги з водопостачання та водовідведення для КП «Міськводоканал» передбачених програмою розвитку житлово-комунального господарства на території Дубровицької міської ради.

Контроль за виконанням цього рішення доручено заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрію Яременку та директору КП «Міськводоканал» Миколі Стовбі.
переглядів: 13.7K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!