ВИКОНКОМ ПІДТРИМАВ ГРИГОРІЯ ШАХА З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ


Григорій Шах написав лист-звернення до виконавчого комітету Дубровицької міської ради з пропозицією підвищити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та тарифу на підігрів води дочірнім підприємством «Теплосервіс» комунального підприємства «Теплосервіс» для всіх верств населення Дубровицької територіальної громади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА В 2022 РОЦІ ЗАКРИЄ ЛІСІВСЬКИЙ САДОЧОК «ПРОЛІСОК»
Члени виконавчого комітету Дубровицької міської ради проголосували за підвищення тарифів на послуги КП «Теплосервіс» для населення, установ та організацій.
Пропозиція була висунута керуючим комунальним підприємством Григорієм Шахом, який у минулому обіймав посаду заступника голови колишньої Дубровицької районної ради.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ВЛАДА ПЛАНУЄ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ: НАЗВАНІ ПРИЧИНИ
Керуючий комунальним підприємством «Теплосервіс» Григорій Шах під час чергового засідання виконавчого комітету.
Головними причинами, які вплинули на підвищення тарифів є те, що тарифи на теплову енергію мають забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законодавством. Про це повідомила головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Вікторія Марцинкевич під час засідання виконкому.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИКОНКОМ ЗБИРАЄТЬСЯ НА ЗАСІДАННЯ: ПЛАНУЮТЬ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ
Виступ Вікторії Марцинкевич на засідання виконкому.
Отже, починаючи з 10 лютого 2022 року діятимуть наступні тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та тарифу на підігрів води КП «Теплосервіс»:
- для населення в розмірі 2419,46 грн із ПДВ за 1 Гкал теплової енергії в т.ч. виробництво 1924,57 грн, транспортування 472,74 грн, постачання 22,15 грн . (Ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію);
- для установ і організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету в розмірі 3670,98 грн із ПДВ за 1 Гкал теплової енергії в т.ч. виробництво 3075,31 грн , транспортування 565,25 грн , постачання 30,42 грн. (У разі відсутності приладів обліку теплової енергії обсяг фактично спожитої теплової енергії розраховується відповідно до теплового навантаження);
- для установ та організацій, що фінансуються з державного чи з місцевого бюджету тариф на підігрів води в розмірі 183,55 грн за 1 м3 з ПДВ.
Нагадуємо, що в листопаді 2021 року, дубровицький мер повідомив про намір відмовитися від послуг доведеного до банкрутства комунального підприємства «Теплосервіс».
Станом на сьогодні, підприємство обслуговує НКП «Дубровицька міська лікарня», дев'ятиповерхівку в районні житлового масиву «Посьолок» і декілька дошкільних навчальних закладів Дубровицької ТГ.

ВИКОНКОМ ПІДТРИМАВ ГРИГОРІЯ ШАХА З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ


переглядів: 13.4K
- ПОДІЛИТИСЬ:
ОСОВА ТА СВАРИЦЕВИЧІ ЛІДЕРИ КУБКА МІСЬКРАДИ З ФУТЗАЛУ


Наступні зустрічі Кубка міськради команди проведуть 26-27 лютого 2022 року.
У МІСЬКРАДІ ЗАСЛУХАЛИ ОЛЕКСАНДРА СМОЛЯНЦЯ


Олександр Миколайович проінформував про підготовкою до пропуску льодоходу, реагуванню на повені та паводки.
РОЗПОЧАВСЯ КУБОК МІСЬКРАДИ З ФУТЗАЛУ-2022: ДУБРОВИЦЮ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ДВІ КОМАНДИ


Участь у турнірі беруть чотирнадцять команд із чотирьох громад.
ВІДБУЛАСЯ ТИХА АКЦІЯ «АНГЕЛИ ПАМ'ЯТІ» БІЛЯ ПАМ'ЯТНОГО ЗНАКУ «ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ»


20 лютого українці вшановуватимуть пам'ять українців, які загинули під час подій у центрі української столиці.
У ДУБРОВИЦЬКОМУ МУЗЕЇ ДІЄ ВИСТАВКА ВЕСІЛЬНИХ РУШНИКІВ


На виставці представлено понад тридцять робіт майстринь народної творчості.
ДУБРОВИЧАНИ ТАКИ ЗАПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ: ВИКОНКОМ СУТТЄВО ПІДНЯВ ТАРИФ НА ВОДУ


На цьому ж засіданні тарифи на свої послуги підвищив КП «Теплосервіс».
У ДЕНЬ ЄДНАННЯ НА МАЙДАНІ ЗЛАГОДИ СПІВАЛИ


Долучайтеся до Дня єднання: вивісьте прапор, якщо маєте, використайте хештег #UAразом.
У ДУБРОВИЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ


Вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів, які брали участь у збройному конфлікті на території Афганістану.
ВИКОНКОМ ПІДТРИМАВ ГРИГОРІЯ ШАХА З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ


Члени виконавчого комітету проголосували за підвищення тарифів на послуги КП «Теплосервіс».
ОЛЕКСАНДР ГУЗИЧ БІЛЬШЕ НЕ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ САРНЕНСЬКОЇ РДА


Голова Вараської РДА Людмила Мариніна призначила своїм новим заступником Олександра Гузича.
НА ДУБРОВИЧЧИНІ ЗНОВУ ПОЖЕЖА: "ЧЕРВОНИЙ ПІВЕНЬ" СПАЛИВ АВТІВКУ


На півночі Дубровиччини в селі Смородськ Миляцької громади горіла будівля, яка знаходиться на території приватного господарства.
ЖИТЕЛІ БЕРЕСТЯ ТРІУМФУВАЛИ НА КУБКУ З РИБОЛОВЛІ «SUDAK_FISHING-2022»


Боротьба за престижний трофей відбулася на озері Велике Почаївське, яке поліщуки називають Вербівським.
ОЧОЛЮВАНА ЗАДОРОЖНИМ ПСИХЛІКАРНЯ ОТРИМАЄ СЛУЖБОВИЙ АВТОМОБІЛЬ


Дубровичанин Олександр Задорожний виступив у Рівненській обласній раді.
ХІРУРГІЧНІ ОПЕРАЦІЇ ДОРОСЛИМ І ДІТЯМ В УМОВАХ СТАЦІОНАРУ ОДНОГО ДНЯ


У Програмі медичних гарантій з’явився новий пакет – «Хірургічні операції дорослим та дітям в умовах стаціонару одного дня».
ВИКОНКОМ ЗБИРАЄТЬСЯ НА ЗАСІДАННЯ: ПЛАНУЮТЬ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ


Господарники міста вже розглянули дані розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих КП «Міськводоканал» для їх підвищення.
ШАХІСТ ІЗ ДУБРОВИЦІ ОЛЕКСІЙ ЖАКУН ЗНОВУ НА П'ЄДЕСТАЛІ


На Сарненщині в мальовничому урочищі «Вовчі гори» на одній із баз відпочинку відбувся шостий фінал Кубка Сарненського району із шахів 2021 року.
ДУБРОВИЦЬКА МІСЬКРАДА ОГОЛОСИЛА 2022 РІК – РОКОМ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ


Рішення прийнято під час чергової сесії міськради восьмого скликання.
У ДУБРОВИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДКРИЛИ ОДРАЗУ ДВІ СУЧАСНІ АМБУЛАТОРІЇ


Відкриття нових сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селі Селець та в селі Берестя.
коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів