Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ВИКОНКОМ ПІДТРИМАВ ГРИГОРІЯ ШАХА З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ

14 лютого 2022 0

Григорій Шах написав лист-звернення до виконавчого комітету Дубровицької міської ради з пропозицією підвищити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та тарифу на підігрів води дочірнім підприємством «Теплосервіс» комунального підприємства «Теплосервіс» для всіх верств населення Дубровицької територіальної громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА РАДА В 2022 РОЦІ ЗАКРИЄ ЛІСІВСЬКИЙ САДОЧОК «ПРОЛІСОК»


Члени виконавчого комітету Дубровицької міської ради проголосували за підвищення тарифів на послуги КП «Теплосервіс» для населення, установ та організацій.

Пропозиція була висунута керуючим комунальним підприємством Григорієм Шахом, який у минулому обіймав посаду заступника голови колишньої Дубровицької районної ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МІСЬКА ВЛАДА ПЛАНУЄ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ: НАЗВАНІ ПРИЧИНИ

Керуючий комунальним підприємством «Теплосервіс» Григорій Шах під час чергового засідання виконавчого комітету.

Головними причинами, які вплинули на підвищення тарифів є те, що тарифи на теплову енергію мають забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законодавством. Про це повідомила головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Вікторія Марцинкевич під час засідання виконкому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИКОНКОМ ЗБИРАЄТЬСЯ НА ЗАСІДАННЯ: ПЛАНУЮТЬ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ НА ВОДУ

Виступ Вікторії Марцинкевич на засідання виконкому.

Отже, починаючи з 10 лютого 2022 року діятимуть наступні тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та тарифу на підігрів води КП «Теплосервіс»:

  • для населення в розмірі 2419,46 грн із ПДВ за 1 Гкал теплової енергії в т.ч. виробництво 1924,57 грн, транспортування 472,74 грн, постачання 22,15 грн . (Ціною послуги з постачання теплової енергії є тариф на теплову енергію);
  • для установ і організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету в розмірі 3670,98 грн із ПДВ за 1 Гкал теплової енергії в т.ч. виробництво 3075,31 грн , транспортування 565,25 грн , постачання 30,42 грн. (У разі відсутності приладів обліку теплової енергії обсяг фактично спожитої теплової енергії розраховується відповідно до теплового навантаження);
  • для установ та організацій, що фінансуються з державного чи з місцевого бюджету тариф на підігрів води в розмірі 183,55 грн за 1 м3 з ПДВ.

Нагадуємо, що в листопаді 2021 року, дубровицький мер повідомив про намір відмовитися від послуг доведеного до банкрутства комунального підприємства «Теплосервіс».

Станом на сьогодні, підприємство обслуговує НКП «Дубровицька міська лікарня», дев'ятиповерхівку в районні житлового масиву «Посьолок» і декілька дошкільних навчальних закладів Дубровицької ТГ.
переглядів: 13.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!