Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

ДУБРОВИЦЬКА ТГ ОБГОВОРЮЄ РЕОРГАНІЗАЦІЮ КРИВИЦЬКОЇ ШКОЛИ

10 червня 2021 0

Дубровицька міська рада, під тиском громадськості, врахувала думку жителів села Кривиця щодо реорганізації Кривицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів шляхом приєднання до Трипутнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. У Дубровицький ТГ триває громадське обговорення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛОДИМИР КУШНІР: ЗДОРОВІ ДІТИ – ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ!


Нагадаємо, 27 травня 2021 року на черговій дев'ятій сесії Дубровицької міської ради восьмого скликання до порядку денного було винесено на розгляд два важливих питання: про зміну найменування та типів закладів загальної середньої освіти Дубровицької міської ради та реорганізації Кривицької загальноосвітньої школи I-III ступенів шляхом приєднання до Трипутнянського закладу середньої освіти I-III ступенів.

Тоді, вчителі Кривицької школи звернулися до міськради з ініціативою щодо збереження за навчальним закладом статусу Кривицька загальноосвітня школа I-III ступенів, який існував до реорганізації.

Вчителька початкових класів Світлана Міщур на сесії Дубровицької міськради.

Наразі в Дубровицький ТГ триває громадське обговорення щодо зміни найменування та типів закладів загальної середньої освіти Дубровицької міської ради та реорганізації Кривицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів шляхом приєднання до Трипутнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

За останніх 5 років дирекція Кривицької ЗОШ І-ІІІ ступенів не отримувала жодного похвального листа та похвальної грамоти для нагородження учнів. Надзвичайно малий відсоток учнів 9 класу отримують свідоцтва з відзнакою у Бережницькому ЗЗСО І-ІІІ ст., Кривицькій ЗОШ І-ІІІ ст., Трипутнянському ЗЗСО І-ІІІ ст., Осівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Нивецькому НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ». – йдеться у повідомлені на офіційному сайті міськради.

У Дубровицькій міській раді додають, що жоден випускник Бережницького ЗЗСО, Кривицької ЗОШ І-ІІІ ст., Великоозерянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Лютинського ЗЗСО, упродовж останніх 5-ти років, не нагороджений срібною чи золотою медалями.


Увага! До участі в обговоренні запрошуються всі мешканці Дубровицької територіальної громади.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі із зазначенням особи та контактної інформації заявника за поштовою адресою: м.Дубровиця, вул.Воробинська, 16 або електронною поштою – dubr_misk_rada@ukr.net до 16.06.2021 року.

Відповідальний за проведення громадського обговорення – заступник голови Дубровицької міської ради Кухарець Микола Миколайович.

переглядів: 876

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!