Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

РОБОТА ЗА КОРДОНОМ ЗАКІНЧИЛАСЯ ТРАГІЧНО!

27 серпня 2018 0

Сумна звістка сколихнула Дубровицький район. Будучи на заробітках в Польщі, 30-річний чоловік вже не повернеться живим до рідної домівки.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДИТИНУ НАСМЕРТЬ ЗАВАЛИЛО ПІСКОМ

Робота за кордоном призвела до трагедії. Жителі села Берестя, батько та син, поїхали на заробітки до Польщі та, на жаль, одному з них не судилося повернутися живим на Україну. Як відомо, загиблий працював на будівництві де і загинув. Що стало причиною смерті на будівництві – достовірно невідомо. Проте, прикрий випадок вже огорнув наш район. У чоловіка залишилася дружина та маленька дитина.

В пошуках кращого життя наші громадяни не можуть спокійно жити в своїй країні, адже тут просто треба вміти виживати. І аби забезпечити себе та свою сім'ю багато людей виїжджають за кордон, в пошуках кращого заробітку. Адже, в нашій Україні не створюють робочих місць, що є основною причиною масового виїзду людей. В нашому ж районі з робочими місцями ситуація очевидна, молодь з ніг збивається аби знайти собі відповідну роботу, маючи при цьому вищу освіту. Тож, швидше просто виїхати за кордон, чим ходити і «вимолювати» надати робоче місце.

переглядів: 5.4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!