26 листопада 2024
0
Депутати Дубровицької міської ради зробили черговий крок у резонансній справі приватизації громадської вбиральні в центрі міста. Землю під об'єктом, який нещодавно перейшов у власність чоловіка начальниці юридичного відділу мерії, передали йому в оренду до 2073 року
Перейти до новини