Моя земля - моє Полісся Те, чим живе Дубровиччина!

Реклама

Центр позашкільної освіти в Дубровиці переходить у власність громади

25 листопада 2024 0

Дубровицька міська рада погодила передання будівлі Центру позашкільної освіти з державної в комунальну власність. Відповідне рішення депутати ухвалили на 50-й сесії міської ради 14 листопада 2024 року.


Йдеться про приміщення, розташоване за адресою: вул. 1000-річчя Дубровиці, 3.

Відтепер будівля офіційно належатиме Дубровицькій міській територіальній громаді. Важливою умовою прийняття об'єкта є зобов'язання міської влади використовувати приміщення виключно за цільовим призначенням — для потреб позашкільної освіти. У рішенні також чітко визначена заборона на відчуження будівлі, що унеможливлює її передання в приватну власність.

Контроль за виконанням цього рішення покладено на профільну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, а також на заступника міського голови Юрія Яременка.


переглядів: 71


  • ПОДІЛИТИСЯ:

Стрічка новин

Коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів.
Коментарі (0)
немає коментарів

Маєте питання?
Передзвонимо вам!

...
...