Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У МІСЬКРАДІ ЗАСЛУХАЛИ ОЛЕКСАНДРА СМОЛЯНЦЯ

20 лютого 2022 0На засіданні виконавчого комітету Дубровицької міської ради обговорили готовність до пропуску льодоходу, реагування на повені, паводки та забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об'єктах, що належать до сфери управління в населених пунктах Дубровицької територіальної громади громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЧАНИ ТАКИ ЗАПЛАТЯТЬ БІЛЬШЕ: ВИКОНКОМ СУТТЄВО ПІДНЯВ ТАРИФ НА ВОДУ


10 лютого в приміщенні сесійної зали відбулося чергове засідання виконавчого комітету Дубровицької міськради, на якому члени виконкому заслухали доповідь заступника начальника загону з оперативного реагування 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Рівненській області Олександра Смолянця.

Олександр Миколайович згадав про стан пожежної та техногенної безпеки на об'єктах, які належать до сфери управління громади та території населених пунктів, стан протипожежного водопостачання, проїздів, під'їздів до будівель та споруд. Далі, проінформував про підготовкою до пропуску льодоходу, реагуванню на повені та паводки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВИКОНКОМ ПІДТРИМАВ ГРИГОРІЯ ШАХА З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПІДВИЩИТИ ТАРИФИ

Начальник місцевої 14 Державної пожежно-рятувальної частини Олександр Смолянець.

Після завершення доповіді, члени виконкому прийняли рішення, доручити керівникам установ та організацій, які належать до сфери управління Дубровицької громади (особливо заклади освіти, культури, соціальної сфери):

  • здійснити перевірку протипожежного стану об'єктів, стану цивільного захисту та техногенної безпеки;
  • забезпечити повне виконання приписів Державної служби надзвичайних ситуацій
  • провести перевірки протипожежного водопостачання на підпорядкованих об'єктах та перевірку проїздів, під'їздів до будівель та споруд;
  • здійснити аналіз наявних первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників), терміни їхньої придатності, у разі необхідності провести їхнє технічне обслуговування, закупити нові вогнегасники;
  • проаналізувати терміни проведення замірів опору ізоляції електромережі, стан просочення дерев'яних конструкцій вогнезахисним розчином, наявність автоматичної пожежної сигналізації;
  • направити на навчання посадових осіб, які відповідають за пожежну безпеку.

Головам старостинських округів Дубровицької ТГ громади визначити штучні або природні водойми місця забору води пожежним автомобілем, які мають під'їзди з твердим покриттям, а за можливості обладнати водонапірні башти напівгайками для забору води. У зимовий період призначити осіб для прорубування та утримання ополонок у водоймах і забезпечити населені пункти вказівниками до пожежних водоймищ.

Керівнику КП «Будинкоуправління» Сергію Столярцю, директору комунальної служби міста Віктору Садовському здійснити перевірку під'їздів та доїздів до житлових будинків, особливо багатоповерхівок, демонтувати штучні перешкоди, які унеможливлюють заїзд у двір пожежної техніки.

Директору КП «Міськводоканал» Миколі Стовбі спільно з представниками 14 Державної пожежно-рятувальної частини здійснити перевірку протипожежного водопостачання на водонапірній мережі підприємства.

Також, створили комісію з обстеження дамб, мостів, меліоративних каналів, насосних станцій, які перебувають на балансі громади. У міськраді планують визначити місця можливих підтоплень місця збору громадян для проведення евакуації або тимчасового відселення. Переглянуть резерв човнів для проведення евакуації під час повені чи підтоплення.

переглядів: 13K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!