Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок
Реклама

У ТИХОМУ БОЛОТІ ЧОРТИ ПЛОДЯТЬСЯ

05 липня 2017 4

Нещодавно ми публікували інтерв'ю із головою Висоцької об'єднаної територіальної громади Гурою Людмилою Федорівною. У кінці статті ми написали: "За словами голови у них все чудово, а чи так це покаже час…". Минуло зовсім не багато того самого часу, як до нас звернувся директор Вербівського НВК ЗОШ І-ІІ ст. Розанович Анатолій Антонович із проханням озвучити його історію «успіху» у новоствореній громаді. Отож, викладаємо його бачення…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДУБРОВИЦЬКІЙ ОТГ БУТИ ЧИ НІ?


Ще до формування Висоцької об'єднаної територіальної громади я знав, що ситуація буде невтішною, оскільки сама громада почала засновуватись на брехні. Коли був схід села, то людей у наглий спосіб надурили, адже їхні голоси були використані в цілях громади, – почав свою розповідь Анатолій Антонович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: БЕРЕЖКИ ЗМІНЮЮТЬ КУРС

Трошки пояснимо що саме має на увазі Анатолій Розанович. 2 червня 2015 року в селі Вербівка відбувся схід села на якому у порядку денному було три питання:

  1. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення садівництва в урочищі «Манісовщина» що на території Висоцької сільської ради с.Вербівка;
  2. Про утворення Висоцької територіальної громади у відповідності до ЗУ «Про добровільне об'єднання громадян»;
  3. Різне

Як стверджує наш оповідач, обговорення відбувалось лише по першому питанню, де з 306 присутніх 305 проголосували власними підписами за те, аби нікому не погоджувати відведення земельних ділянок у вищеназваному урочищі для ведення садівництва і лише одна людина була проти цього. Зрештою саме це рішення і було запротокольовано. Проте, ці 305 підписів було використано на користь зовсім іншого питання, а саме за те, щоб утворити Висоцьку ОТГ. Хоча повторно підписами за це питання ніхто не голосував. І виходить дуже зручно – 305 «За» і лише одна людина «Проти». Таким чином, говорить пан Анатолій, рішення щодо утворення громади було ще на початковій стадії сфальсифіковано.

Фактично саме з того моменту й почався мій конфлікт. Адже після цих подій я зателефонував тоді діючому голові сільської ради Самку Сергію Івановичу і сказав, що так чинити з людьми не можна. На що він мені порадив не лізти куди не слід. Таким чином, з вересня місяця я живу наче у пеклі. Почалися систематичні перевірки – все не так…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СІНОКОСНИЙ СХІД СЕЛ

Анатолій Антонович зауважив, що оскільки у фахових питаннях вони його нічим «взяти» не могли то, почалися інші форми тиску та впливу. До прикладу, догани – за ставок викопаний ще у 1984 році у якому дитина в листопаді 2016 намочила ноги, а у квітні 2017 року мама написала скаргу на ім'я голови громади про те, що у листопаді її дитина застудилася. Хоча, як стверджує директор, журнал відвідуваності учнями уроків говорить про те, що дитина справно відвідувала у той час школу. Другу догану директор отримав за те, що у робочий час поїхав на особистий прийом до голови Дубровицької РДА Миколи Петрушка, у пошуках захисту та підтримки. Анатолій Антонович зауважив, що повідомив про поїздку завідувача сектором освіти Висоцької ОТГ М.Рожка проте, цього керівництво не взяло до уваги.

3 травня цього року директор Вербівського НВК ЗОШ І-ІІ ст. Розанович Анатолій Антонович написав заяву адресовану голові Дубровицької РДА М.М. Петрушку, у якій виклав всі факти, за його ствердженням, сфабрикованої проти нього справи і нюанси «містечкового терору» та попросив захисту. 11 травня директор отримав відповідь у якій зазначено, що відповідно до рішення Дубровицької райради №122 від 14.12.2016 року їхній навчальний заклад було передано із спільної власності територіальних громад району територіальній громаді Висоцької сільради. Тому, райдержадміністрація не має юридичного впливу на ситуацію що склалася навколо цього навчального закладу.

Розповів Анатолій Розанович і ще про один нюанс ворожнечі, а саме про надуману та сфабриковану, на його думку, кримінальну справу щодо побиття ним колишнього учня (нині студента училища). Як він розповів, почалося все з непристойних образ учня у бік директора – це показування середнього пальцю, плювки у бік пана Анатолія і таке інше. На думку директора, мета цієї кримінальної справи, за будь-яку ціну зробити його судимим, щоб не дати йому права у подальшому займатись викладацькою роботою. Як каже сам Анатолій Антонович, вся ця історія – ймовірні «договорняки» між колишньою і нинішньою владою, які не обходяться без «покровителів» зверху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛЮТИНСЬКУ ВИРУБУЮТЬ ДУБИ

Анатолій Антонович Розанович не заперечує той факт, що мав сутичку із колишнім учнем Вербівської школи, якого, як то кажуть, взяв «за грудки» і трясонув, а також пригрозив «збити обличчя в омлет», якщо той не припинить свою недостойну поведінку. Проте, стверджує що ніякого побиття не було і що той синці отримав зовсім у іншому місці. Але потім, за словами директора, вони познаходили свідків, які стверджували що було побиття руками і ледве не ногами. Хоча за такої хамської поведінки колишнього учня, напевно, мало б хто стримався. Більше того, за його словами, певна кількість батьків за попередньої згоди вчинила бунт не пускаючи дітей на навчання до школи «боячись» за їхній моральний та фізичний стан.

P.S: Через деякий час після спілкування з директором Вербівського НВК ЗОШ І-ІІ ст. Анатолієм Антоновичем Розановичем нам стало відомо, що його таки звільнили із займаної посади аргументуючи своє рішення неприпустимою аморальною поведінкою. Проте, ця битва ще не програна… На цю історію ще чекають довготривалі суди та «війна» за правду…

переглядів: 4K

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (4)
14-07-2017 17:43:36

Юрій

Це не проблема освіти. Це проблема суспільства: якщо для батьків вчитель - це ніщо, то де візметься повага у їхніх дітей? А тут така нагода трапилась - відчути свою "велич" втоптавши в лайні брехні по-справжньому достойну людину та ще й, мабуть, команду фас! з боку голови громади дали і пообіцяли щось.
От і відбулась "децентралізація по-україньки".

оцінити:

73 2
13-07-2017 18:43:52

Іван Андрійович

до якого рівня дійшла освіта??? вічно розборки за портфелі!!!!!І батьки повелися на таке в одному селіі, чи може продалися?? ПОЗОР!!!!!

оцінити:

72 2
06-07-2017 16:52:14

Спостерігач

Все за старим жанром,хочуть людину з'їсти спускають на неї всіх собак. У нас не люблять тих хто має і відстоює свою думку. І дарма,що директор хороший,багато зробив для школи і своїми власними силами,і зарахунок спонсорів. Але є ті,які готові за вказівкою "Хазяйки" цькувати людину,одним словом халуї.
А тим батькам,які виховали дитину,що так ганебно веде себе із директором Ганьба! Сьогодні він показав ганебний жест директору,а завтра вам,батькам.

оцінити:

93 4
06-07-2017 13:32:30

Іван

Так в нас розправляються з всіма неугодними вишестоящім!!!!!!! Кинуть під ноги людину легше всього, а от як їй потім жити і вигрібатись про це не подумали ті, хто безсовісно сфабрикував справу проти директора. Історія про ставок справді сміхотворна - знайшли козла отпущєнія!!!!!!!!!! А хто наступний? Кого щє ця шайка-лєйка надумає убрать???????

оцінити:

94 10

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!