Моя земля - моє Полісся Живи у ритмі Полісся!

замовити дзвінок

МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР – ВЕСЕЛО, ПІЗНАВАЛЬНО, ТВОРЧО

31 березня 2018 0

Молодіжний центр у Дубровиці існує поки що тільки у форматі молодіжного руху, ініціаторами та ідейними натхненниками якого є молоді активісти Громадської організації «СИЛА ВОЛІ». Не зважаючи на це, молоді і активні дубровичани все більше і більше уваги звертають на унікальне для Дубровиці молодіжне середовище.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІД ІДЕЇ ДО ПРОЕКТУ - ПЕРШІ КРОКИ МОЛОДІЖНОГО ЦЕНТРУ

Мета створення Молодіжного центру «Вільний простір» у Дубровиці в єдиному приміщенні – створення комфортних умов для організації корисного, здорового, цікавого дозвілля підлітків та молоді, проведення інформаційно-освітніх та культурно-виховних заходів, підтримки творчої молоді, формування справжнього «інкубатора ідей», особливого середовища молодих і активних однодумців, які прагнуть до саморозвитку і самовдосконалення.

Для того, аби довести, що в нашому невеликому місті достатньо такої молоді (прогресивної, творчої, креативної, всесторонньо розвиненої, яка має власні цілі, пріоритети і цінності та яка прагне розвиватися і жити якісно) ініціативна група вирішила розпочати з найменшого – провести ряд різнопланових заходів для молоді.

Так, зокрема, за місяць активної діяльності було проведено:

  • Креатив-студія – організувала Олена Кібук, разом з творчими дівчатами виготовили паперові квіті із солодким сюрпризом усередині та вітали жінок з початком весни
  • Тематичний кіносеанс «Кіборги» - організували спільно з директором Дубровицького районного будинку культури Олександром Лавором. На перегляді фільму були присутні наші земляки, захисники Луганського аеропорту, які розказали глядачам про свій бойовий досвід.
  • Змагання з настільного тенісу – двічі провели для всіх бажаючих умовні змагання з настільного тенісу у тенісному клубі на базі Дубровицького професійного технічного ліцею з метою популяризації спорту та активного способу життя.
  • Настільна гра «Монополія» - як показує практика, настільні ігри є чудовим варіантом ice breaking («криголаму»), тобто допомагають максимально швидко створити позитивну психологічну атмосферу у групі і сприяють швидкому встановленню контактів між учасниками. Тому за допомогою «Монополії» ініціативна група вперше знайомилися з ліцеїстами – мешканцями гуртожитку, де пізніше і проходила решта заходів. Розпочати розбудову структури активної молоді саме з гуртожитку НВК запропонував активний учасник ініціативної групи Святослав Боковець, пропозиція була підтримана директором ліцею Володимиром Кушніром.
  • Рольова гра «Мафія» - після першого візиту ініціативної групи в гуртожиток кількість охочих долучатися до заходів в рамках Молодіжного центру «Вільний простір» почала рости в геометричній прогресії: спершу вісім, потім, дванадцять, потім п'ятнадцять, а останнього разу провести весело вільний час за грою в «Мафію» зібралося понад 15 молодих хлопців і дівчат, тому в актовій залі гуртожитку стає вже тіснувато.
  • Гра «Крокодил» на тему «Сучасна молодь» - до вподоби припала й відома багатьом гра «Крокодил», в якій потрібно відгадати слово. Слова були підібрані на тему «Сучасна молодь».

Завершується цей тиждень показом художнього фільму «Форма води», який відбудеться у Дубровицькому районному будинку культури о 19:00. Вхід вільний! Втім, вікове обмеження для фільму: 16+. Варто зазначити, що фільм «Форма води» був визнаний кращим фільмом 2017-го року на Венеціанському кінофестивалі.

На наступному тижні ініціативна група працюватиме над виправленням помилок та підготовкою до наступного етапу реалізації проекту – презентації молодіжного руху.

Інформацію про Молодіжний центр «Вільний простір» можна знайти на нашому сайті у розділі ОСНОВНЕ - #FREESPACE

А також у соціальних мережах:

переглядів: 955

оцінити:

  • ПОДІЛИТИСЬ:

Стрічка новин

коментування дозволено лише для зареєстрованих користувачів
Коментарі (0)
немає коментарів

залишилися питання
ми зателефонуємо вам

...
...

Треба щось швидко продати?
Додавайте безкоштовно своє оголошення на «Полісся барахолка» та знаходьте покупців своїх товарів!