Восьмого червня скликається чергова сесія Дубровицької районної ради, на якій повернеться до виконання своїх депутатськіх повноважень Олексій Лясковець. Ми поспілкувалися з депутатом, аби дізнатися його думку про майбутню сесію та його бачення розвитку району